SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Espumisan - nie działa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 62434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6519
były, są i mam nadzieje że wkrótce znikną. Mowa tu oczywiście o bąkach. Słuchajcie już trzeci tydzień jem te tabletki trzy razy na dzień po dwie(6). ograniczyłem mleko do jednego talerza dziennie, proteinkę (hi-teca) piję z wodą rano i na wieczór, dziewczyna nawet już się przyzwyczaiła, hihi (juz tak nie wyzywa jak kiedyś), ale są też miejsca gdzie nie wypada puszczać bąków. No niestety mam taką robotę, Ze jest wielu ludzi a nie zawsze można zganiać na kolesia, (są również kobiety) a przy nich to już przesada pierdnąć (nieraz naprawdę bardzo śmierdząco)...... Czy są jeszcze na świecie jakieś metody choćby można zminimalizować pierdnięcia do dwóch ewentualnie trzech na dobę...??? dzięki za odp i śmierdząco pozdrawiam...
1

zobacz kawałek Chorwacji...
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=126801&x
a tutaj kawałek Grecji...http://www.insomnia.pl/temat154559 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Problemy trawienne to jedna z częściej występujących dolegliwości związanych z naszym odżywianiem. To właśnie ono ma wpływ na to, jak funkcjonuje nasz układ trawienny. Problem jednak nie jest taki prosty, jaki się wydaje. Istnieje bowiem duża grupa produktów, które mogą powodować wzdęcia, gazy, czy bóle brzucha. Warto więc przeanalizować naszą dietę i obserwować jakie produkty mogą powodować problemy. Obserwacja organizmu, po zjedzeniu czego następuje problem pomóc może nam w wykluczeniu podejrzanego produktu. Następnie przez pewien okres, np. około 2 tygodni obserwujemy dalej organizm, czy problem znika. Jeżeli nie, usuwamy kolejny produkt lub całą grupę danych produktów, np. nabiał.

Wśród produktów, które mogą powodować problemy wyróżnić warto:

1. Nabiał - z uwagi na zawartość laktozy i ciężkostrawnej kazeiny jest on głównym powodem problemów trawiennych. Zastępstwem jego może być nabiał bez laktozy. Jednak problem wynikać może nie z laktozy a z kazeiny, która nie jest łatwostrawnym białkiem.
2. Produkty pełnoziarniste - w diecie osób spożywających duże ilości kcal obecna jest również spora ilość węglowodanów. Staramy się, aby dostarczać produkty z jak najlepszych źródeł. Dlatego też bywa tak, że spożywamy w ten sposób zbyt duże ilości błonnika. Zdecydowanie może być to powód problemów trawiennych.
3. Zbyt mała ilość płynów w diecie - dość częsty powód problemów trawiennych. Mała ilość płynów w diecie, przy często spotykanej zwiększonej ilości białka powodować będzie zaparcia i wzdęcia, oraz możliwe gazy. Zaleca się minimum 2-3 litry wody wysokozmineralizowanej dziennie.
4. Niedokwaszony żołądek - białko trawione jest w żołądku. Jeżeli mamy zbyt niskie pH soku żołądkowego, niestrawione białko przechodzi do jelit, gdzie aminokwasy nie mogą być przyswojone. Pokarm zalega w żołądku, co powoduje powstawanie gazów.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
pankreatyna, tabletka przed każdym posiłkiem

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO
1

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6519
ok. a gdzie to można kupic i ile to kosztuje....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
kupisz w aptece bez recepty
koszt ok.7zł za 30tabl.
xxxxxl

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
Sorry, ale muszę się nie zgodzić z Tobą Darios, espumisan działa! jaki rodzaj stosujesz? Bo nie wiem czy wiesz ale jest kilka, poza tym espumisanu zazwyczaj bierze się po 2kapsułki. Spróbuj ten sposób lub kub sobie espumisan max ;) No i sprawdż co jest źródłem wzdęć, bo może się źle odżywiasz chłopie )
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
* eeej kto wymyślił tę emotikonkę!!! no nieee teraz to muszę odzwyczaić się od pisania ":" "))))" dislike!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj pokemonie, patrz na daty i nie spamuj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
Nie bardzo czuję się pokemonem, ale nich Ci będzie. Plus nie widzę problemu w reaktywowaniu tematu. Skoro jest nieaktualny to admin już 9 lat temu mógł go zamknąć. Dodatkowo może inni użytkownicy czytają go nie wypowiadając sie. Z resztą mniejsza o to, temat mnie zaciekawił i chciałam się podzielić swoją opinią.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie odkopujemy starych tematów, takie są tu zasady.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, temat zamknięty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
No ok, przeczytam jeszcze raz regulamin, ale wydaje mi się że w ten sposób forum będzie zaśmiecane. To w takim razie niech moderator zrobi porządek i pozamyka stare tematy, żeby nowe mogly powstawać ;) bo tak to zaraz ktoś się przyczepi że już jakiś temat istnieje ;) uciekam z tego wątku i zaatakuję jakiś inny ;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminki ktos pomoze ?

Następny temat

Tuńczyk-dlaczego tak mało?

WHEY premium