SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Elo pytanie co do rzeźby

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3444
Siema, chciałbym spytać czy podczas rzeźbienia najlepiej ćwiczyć każdą partie osobno tzn czy każda partia mięśni 1x w tygodniu i po 3-4 ćw na 1 partie po 3-4 serie 10-12 powt. Jeśli tak to chciałbym prosić o pomoc np w jakiej kolejności ćwiczyć tzn, czego nie ćwiczyc np po klacie albo po plecach, acha i czy brzuch moge ćwiczyc z 5x w tyg?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
fbw najlepiej, reszta jak na masę, tylko dietę zmień. Brzuch 3x max, zależy jakie ćwiczenia wielostawowe robisz (np: przysiad czy mc) jeśli robisz dość regularnie to brzuch możesz np z 2x raz lekko a raz mocniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3444
Ja wole trening z dzielonymi partiami, a np mogę robić tak:
Poniedziałek
-Plecy + przedramie + biceps + brzuch
Środa
-Klata + barki + triceps + brzuch
Piątek
-nogi + brzuch

i jeśli tak jest dobrze to ile dawać na 1 partie mięśni ćwiczeń? mogą być 3 ćwiczenia na partie po 3-4 serie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
A dałbyś radę barki do do nóg dać? bo trochę tam dużo tego, brzucha mocno nie rób bo i przy innych ćwiczeniach jak przysiad czy martwy on pracuje jako stabilizator więc lekko z nim. A co do ćwiczeń i serii to zależy od partii. Na plecy czy nogi daj z 4 ćwiczenia, na klatkę z 3, na barki,biceps i triceps daj po 2. Tak 3-4 serie będzie ok. Tylko z dietą się postaraj bo inaczej to bezsensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3444
A oczywiście, że mogę dać barki do nóg :) to tylko przykładowa kolejność którą wymyśliłem na szybko. Tak więc dzięki za pomoc .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Tak i w poniedziałek przedramię lepiej wrzucić po bicepsie przed/po brzuchu jak chcesz tutaj, w środę jest ok i w piątek barki daj po nogach bo najlepiej to od największej do najmniejszej partii ofc (no chyba że łydki,przedramię albo brzuch bo one się szybciej regenerują)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3444
Poniedziałek
-Plecy 4cw.3-4s + biceps 2cw.4s + przedramie 1cw.4s + brzuch
Środa
-Klata 3cw.3-4s + triceps 2cw.4s + brzuch
Piątek
- nogi 4cw.3-4s + barki 2 cw.4s + brzuch

co do ćwiczeń to może np na plecy być tak?
- podciąganie na drążku 4s
- martwy ciąg 4s
- wiosłowanie sztangą 4s
- podciąganie hantli 3s

Zmieniony przez - Zati w dniu 2011-02-15 21:00:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Ogółem jest raczej ok, co do pleców ekspertem w nich nie jestem, ale za wiosło daj szrugsy i rób je na koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3444
A jakie radzisz robić przerwy między seriami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Masa 1,30 do 2 minut
Rzeźba 60-70 sekund
Siła 3-5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karolyfer

Następny temat

Pompki . Proooblem

WHEY premium