SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

El. MŚ 2014

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 42307

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Wieszacie psy na Lewym, jakby to on zawalił nam awans.
Przypominam, że nie oceniamy jednego zawodnika po jednym meczu, tylko całą reprezentacją razem z trenerem z całych eliminacji.


w pewnym sensie sporo w tym jego winy. Okazje do strzelenia goli miał.

Bierze się to jednak z czego innego. Traktowany jest jak gwiazdor, przyrównywany do najlepszych napastników świata, widzi się go w takich klubach jak Bayern, Juventus, Real, Manchester Utd.
Apetyt urósł a gdy przyszło do zjedzenia posiłku okazuje się ze zaserwowano nam danie dla odchudzających się.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Odpowiedzmy sobie na jedno za***ście ważne pytanie. Czy w tym kraju jest obecnie lepszy kandydat na pozycję snajpera, niż Lewy? Może Brożek?

Padake gra cała reprezentacja, nie tylko Lewy. Chciałbym napisać tu coś mądrego, znaleźć jakiś złoty środek na tę naszą grę, ale... kompletnie nie wiem, co można z tą naszą piłką zrobić.

Może należałoby nałożyć ograniczenia na liczbę obcokrajowców w klubach. Wymusić regulaminem konieczność wystawienia w każdym spotkaniu 2-3 graczy do 20 lat... Sam nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
Ja bym im płacił tylko za wygrane mecze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Coś czuje,ze Polak będzie niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Od Lewego wymaga się jednak trochę więcej niż od większości drużyny. Wczoraj miał dwie sytuacje i się nie popisał. Jest obecnie naszą największą gwiazdą i dla niego poprzeczka jest wysoko postawiona. Jego gra mi się podobała, bo sam za dużo nie mógł momentami wiecej zrobić, ale jak już dochodzi do sytuacji strzeleckich to powinny padać bramki.

Cieszę się, ze Belgia i Bośnia weszły do turnieju w Brazylii i będę im kibicował, chociaż raczej większych szans nie mają.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
idziaszek
Coś czuje,ze Polak będzie niestety


Boniek już powiedział, że trener zagraniczny nie pasuje do tej całej układanki.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196526
Belgowie na pewno też i u mnie beda w gronie ekip za którymi będę trzymał kciuki.Po cichu licze że namieszają dośc powaznie na tym turnieju,ale też się nie zdziwię jak polegną z kretesem.

Zresztą zdziwię się jak ktoś z poza trójki Brazylia,Niemcy,Hiszpania wygra przyszłoroczny mundial.

btw ciesze się ze hamburgery uratowały dupe El Tricolor, strzelając Panamczyka 2 bramki w doliczonym czasie gry

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Jeśli musiałbym wybierać z Polaków to chyba Kasperczaka,chociaż to przebrzmiala nutą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Ja się cieszę, że Szwajcaria jedzie do Rio:)
Co do triumfatora to stawiam na Niemców. Wydaje mi się, że to w końcu ich czas.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Wybiera się ktoś w ogóle do Brazylii za rok na MŚ?

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Bramkarz] powrót po kontuzji

Następny temat

Ankieta o Euro 2012. Proszę! Pomóż!

WHEY premium