SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

El. MŚ 2014

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 42314

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Ale to już nie ma znaczenia. Pewnie dadzą mu dograć do końca i po eliminacjach zmienią na kogoś jemu podobnego.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Jak dla mnie trener zagraniczny tylko i wyłącznie, inni kandydaci jak Nawałka czy Skorża to wypisz wymaluj Fornalik.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
heh, ja wyłączyłem tv w 93 minucie i nie wiedziałem o co chodziło Balbole z Kubą . Dopiero przeczytałem że był gol ze spalonego w 94ej

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Fornalik zrezygnuje ? zrobilbys tak na jego miejscu majac 150 tysiecy miesiecznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Dokładnie. Trenerzy czekają na koniec umowy lub na zwolnienie, gdzie dostają kupe kasy odprawy.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 855
Szkoda mi trochę naszych kopaczy bo zasługiwali dziś na wygraną, sędzia wydrukował mecz odgwizdując 3 razy spalonego którego nie było ! Co do Fornalika to ja bym go zostawił na stanowisku, niech w spokoju buduje zespół na inne imprezy. Jest takie powiedzenie z gówna bata nie ukręcisz. Nie mając wartościowych piłkarzy to nawet najlepszy trener nic nie zdziała z wczorajszego meczu do dalszej gry to dla mnie nadają się tylko Szukała, Kuba, Waldek, Klich, Lewy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
No i co?Mowilem,ze z Czarnogóra będzie 1-1?Na 80% Angole wygrywają grupę,2 Ukraina 3 Czarnogóra 4 Polska a był taki 1 mądry cokolwiek,ze Ukraina ma większe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Coś gadają,ze Ukrainie 3 pkt zabrać mogą,ale w sumie dla nas to wiele nie zmienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Wasilewski,Mariusz Lewandowski,Peszko w kadrze troche dziwne te powolania,no,ale zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196528
Dla mnie powołanie 34 letniego grajka,który nie rozegrał ani 1 meczu z obecną kadra to lekko mówiąc nieporozumienie.Zresztą nie od dziś Fornalik kieruje się dziwnym tokiem powoływań...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Bramkarz] powrót po kontuzji

Następny temat

Ankieta o Euro 2012. Proszę! Pomóż!

WHEY premium