SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

El. MŚ 2014

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 42318

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Nie no ja tego nie napisałem .

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Napewno wszystkie mecze nie bedą na narodowym np moldawia we Wrocławiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Cris Thug
Odkąd Błochin zrezygnował z prowadzenia rep. ,Ukraińcy lekko mówiąc szału nie robią



Blochin jak pajac sie zachował,nie zostawia sie drużyny na 2 tygodnie przed ważnymi meczami.Ale do meczu z Polska sytuacji sie zmieni zapewne.Czarnogóra dobrze trafiła,dla na plus ze z Moldawia punkty zgubili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Niecałe 4miesiace do meczu a niewiadoma gdzieniegdzie odbędzie...paranoja.Powinnobyc przed eliminacjami co gdzie i kiedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Kiedy? 22 marca

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196528
To akurat nie nasz problem ,zresztą powinniśmy się cieszyć że Ukraińcy pogubili pkt. czym przekreślili swoje szanse na awans

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Cris Thug
To akurat nie nasz problem ,zresztą powinniśmy się cieszyć że Ukraińcy pogubili pkt. czym przekreślili swoje szanse na awans


Jeszcze nie przekrslili jak z Polska przegraja,to wtedy ozna powiedzieć ze już praktycznie odpadli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196528
Matematycznie to i San Marino ma jeszcze szanse na awans,liczą się fakty a te mówią że odkąd Błochin odszedł grają po prostu sporo gorzej i nie zdobyli ani 1 bramki pod wodzą nowego trenera,2 kto traci pkt z outsiderami grupy zwyczajnie mocno ogranicza sobie awans z grupy,3 Angole i tak wygrają grupe zostaje mocna Czarnogóra zwłaszcza u siebie i my,żadna z tych 2 ekip głupio nie potraciła pkt.W moim przekonaniu Ukraińcy max na co mogą liczyć to 3 miejsce które w zasadzie gvno jest warte.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Grali 2mecze dopiero bez Blochina,jak wygrają z nami to bedą mieli 8pkt na półmetku tyle co my Czarnogóra 10.2pkt w 5 meczach to chyba można odrobić prawda?Zle sie wyrazilem,Ukraina ma jeszcze szanse na baraze.Oczywiscie remis z Moldawia,porażka z Czarnogóra utrudnia im to zadanie.Najbardziej prawdopodobne wydaje,sie ze to czarnogora zajmie 2miejsce,ale to nie jest tak,ze Ukraina nie ma szans.blochin dał du.py bo nie zostawia sie drużyny 2 tygodnie przedmmeczami eliminacyjnymi(oczywiście dla nas to dobrze)

Grali gorzej te 2 mecze świeżo po odejściu co nie znaczy,ze na wiosnę tak bedzie,moze nowy trener to poskladaFornalik 2miesiace przed eliminacjami został trenerem i przyzwoicie to wyszło.

Czarnogora nie grała jeszcze z Moldawia.Moldawia to taka druzyna która nigdy sie nie liczy w walce o awans,ale krwi moze napsuc.W eliminacjach do euro2012 Holandia sie z nimi Meczyla wygrywając minimalnie 2razy po 1-0,Szwedzi tez mieli problemy u siebie wygrywając 2-1.Finlandie ograli 2-0 więc to nie są totalne ogórki.W Kiszyniowie spodziewam sie ciężkiego meczu.
P.s nie byłoby to dla mnie sensacja gdyby nasza grupę wygrała czarnogora,tylko niespodzianka

Zmieniony przez - idziaszek w dniu 2012-11-23 22:22:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196528
Najbardziej prawdopodobne wydaje,sie ze to czarnogora zajmie 2miejsce,ale to nie jest tak,ze Ukraina nie ma szans.
Jestem tego samego zdania że Czarnogóra zajmie 2 miejsce w grupie .Jak to mówią szanse zawsze są z tym że Ukraina nie ma juz możliwości potknięcia się a rozegrali raptem 3 spotkania, naprawdę ciężko mi uwierzyć że złapią tak fantastyczną forme że wszystko wygrają od początku do końca zwłaszcza że mają mecze w Podgoricy,Warszawie itd.

Co do Błochina, kasa Dynamo nie źle sypneło to poszedł zresztą i tak ostatnio ma problemy zdrowotne i nie wiadomo jak to się wszystko z nim potoczy

Grali gorzej te 2 mecze świeżo po odejściu co nie znaczy,ze na wiosnę tak bedzie,moze nowy trener to poskladaFornalik 2miesiace przed eliminacjami został trenerem i przyzwoicie to wyszło
U nas też jest świeży trener i całkiem przyzwoite wyniki odnotował,imo jak ktoś daje dvpy na początku to raczej mało prawdopodobne by to ogarnął na tyle by zająć barażowe miejsce w tak ciężkiej grupie jak nasza.Choć to jest tylko sport i nie wiadomo jak to się wszystko potoczy

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Bramkarz] powrót po kontuzji

Następny temat

Ankieta o Euro 2012. Proszę! Pomóż!

WHEY premium