SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

El. MŚ 2014

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 42305

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Żenada. Oby było jak przed meczem z Montenegro, jeżeli chodzi o transmisje w TV.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196526
))))

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Widzę tę komedię oczyma wyobraźni. Przed meczem zamiast hymnu Bogurodzica. W nudniejszych momentach spotkania rozprawa na temat Smoleńska. Cyrk na kółkach

Kilka ciekawych informacji dt. Andrzeja Placzyńskiego - szefa polskiego oddziału firmy SportFive.


Bezpieka rządzi polskim futbolem. Kim jest szef polskiego odziału Sportfive.

Kim jest Andrzej Placzyński, szara eminencja polskiego futbolu, szef polskiego oddziału firmy SportFive? Kierowana przez Roberta Kwiatkowskiego TVP zapłaciła firmie Placzyńskiego ponad 15 mln dolarów za prawa do transmisji sportowych. Okazuje się, że Placzyński to były porucznik Służby Bezpieczeństwa, który nadzorował m.in. ojca Konrada Hejmę. W latach 80. Placzyński był kadrowym oficerem wywiadu PRL. Ustaliliśmy, że w aktach MSW był zarejestrowany nie pod swoim nazwiskiem, ale jako porucznik Andrzej Kafarski. - Takie praktyki były często stosowane w polskim wywiadzie i właściwie we wszystkich tajnych służbach. Chodziło o bezpieczeństwo oficera - tłumaczy Paweł Piotrowski, historyk z wrocławskiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej. Placzyński w latach 80. przebywał w Wiedniu jako wicedyrektor Instytutu Polskiego. Nieoficjalnie pracował dla XIV wydziału I Departamentu MSW. - To była wydzielona jednostka do zadań specjalnych. Oficerowie z tego departamentu uczestniczyli w najtrudniejszych grach operacyjnych polskiego wywiadu - mówi Paweł Piotrowski z IPN. Nazwisko por. Kafarskiego znajduje się m.in. w aktach sprawy ojca Hejmy. Jak ustaliliśmy, do Kafarskiego spływała część informacji dotycząca pracy agenta o pseudonimach Hejnał i Dominik. Część notatek operacyjnych była przez Kafarskiego (czyli Placzyńskiego) podpisywana. - Dzień wczorajszy już minął, nie chcę o tym rozmawiać - usłyszeliśmy od Andrzeja Placzyńskiego.
Placzyński to postać numer jeden w polskiej piłce nożnej. To on decyduje o kontraktowaniu meczów towarzyskich reprezentacji Polski oraz transmisjach ze wszystkich spotkań. Umowy SportFive z TVP są tajne. Kilka miesięcy temu "Gazeta Wyborcza" ujawniła, że w ciągu sześciu lat firma otrzymała za prawa do transmisji meczów reprezentacji około 15 mln dolarów. Do tego dochodzą prowizje za pozyskiwanie sponsorów i prawa do relacji z pucharów.
Sprawa Placzyńskiego dowodzi, jak mocną pozycję w polskim futbolu mają ludzie wywodzący się z komunistycznej bezpieki. Kilka tygodni temu okazało się, że z SB współdziałał szef polskich sędziów Janusz Hańderek. Według zdobytych przez nas informacji, w IPN znajdują się dowody na współpracę z SB dwóch byłych trenerów reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz kilku prezesów polskich klubów.
Źródło: Wprost

Zmieniony przez - Ashardon w dniu 2012-09-13 17:30:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Ja tam nie mam nic przeciwko, Trwam jest przecież za free dostępne z Astry zastanawiam się tylko kto by to skomentował

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Jak to kto? Ksiądz prowadzący

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
Myślałem,ze po tych 2 meczach bedzie już po zabawie.A tak nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196526
zastanawiam się tylko kto by to skomentował
Ks.Natanek

Dziwi mnie naprawdę że jeszcze są osoby które wierzą w awans po tym co ujrzeli na euro i w meczach z Estonia,Czarnogórą i Mołdawią.Na dzień dzisiejszy przy takiej grze mieli byśmy problem wyjść z grupy Luksemburg, Liechtenstein,San Marino,Andora,Mołdawia a co tu mówić o grupie jaką mamy ,czas przejrzeć na oczy w końcu.

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-09-13 18:58:44

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Ks.Natanek - Już zabrano mu prawa do wykonywania swojego fachu .
Przesadzasz już z tym Lexenburgiem bo mimo wszystko najważniejsze są punkty a wszyscy myśleli że Polska przegra z Montenegro i oczywiście wygra z Mołdawią, a są te 4 pkt. Ważny jest styl bo szczęście się zmienia w przeciwieństwie do niego, ale nie jest aż tak koszmarnie. Przydałaby się zamiana- Wszołek na skrzydło, ktoś z a Wasyla na środek, Obraniak wypier*alać powinien a wejść Mierzej i WOlski jak będzie zdrowy. Pomyślałbym też o Makuszewskim. A może nawet Bandrowskim

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Jaja sobie robicie? cieszycie się z 4pkt po dwóch meczach zdobytych w bardzo złym stylu z państwem które istnieje od 2006 roku o liczbie mieszkańców równej Wrocławiowi oraz Mołdawią (141miejsce. w rankingu)?

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Czarnogóra nie powstała z niczego. Drużyny byłej Jugosławii radzą sobie bardzo dobrze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Bramkarz] powrót po kontuzji

Następny temat

Ankieta o Euro 2012. Proszę! Pomóż!

WHEY premium