SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 71
Witam, wybaczcie ze sie powatarzam bo tego typu podobny temat juz zapewne byl i ja tez podobny zakladalem..

Chodzi mi o to ze cisne juz 2 miech na silowni i nie bzaradzo widze efekty chociaz takei male - nic Robie cwiczniea ktore mi nakazal robic instryuktor jak czytalem na internecie powinno tak byc ze instrktor daje 1-2 miechy takei cwicoznka aby dogrzac miesien i przygotowac je do dobrego treningu, moje pytanie brzmi czy powinny byc efekty bo tych 2 miesiacach "dogrzewania" wieksze lub mniejsze czy w ogole ..? Jak myslicie po 2 miesiacach powinienem podejsc do instruktora i spytac go czy zmieniamy plan trneningu..?PS nie stosuje sie do zadnych diet i staram sie ograniczyc z jedzeniem. Pozdrawiam

a i info:
15lat
180 cm wzrost
80 kg :/ Pozdro !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
Maati, po 2 miechach coś powinno drgnąć, trening sam w sobie co byś na początku nie robił będzie przynosił efekty, a skoro rozpisał Tobie go instruktor to jest ok.

Jeśli nie widzisz efektów to kuleje dieta, a z tego co piszesz ("ograniczam jedzenie")tu tkwi problem...

Przyjżyj się bliżej diecie, poczytaj o odżywianiu ułuż sobie dietę i obserwuj efekty, w razie potrzeby balansuj węglami.

Suplementy odstaw na później, zwłaszcza kreatyne, w Twojej sytuacji nic nie pomoże.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
PS nie stosuje sie do zadnych diet i staram sie ograniczyc z jedzeniem tutaj masz odpowiedź bez diety nie ma efektow,starasz się ograniczać z jedzeniem więcej w tym szkody niż pożytku,jak chcesz masy to jeść musisz.Poczytaj w dziale "odżywianie"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1137
ciężka sprawa 180cm i 80kg a nie ćwiczyłes wcześniej więc duzo tłuszczu...

masz 2 opcje :

1. redukcja (taka lekka) a potem masa

2. masa od razu >> z tym że Cie zaleje ale jak wycinke za jakies 6 miesiecy zrobisz to bedzie lux

Musisz ocenić jak to wygląda, chodzi mi o poziom tłuszczu. Na masie rośnie może tłuszcz ale i mięśnie a jak nic nie jesz to ciężko o wzrost mieśni.

-.-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6002
ukladaj diete i sie redukuj. albo masuj sie tylko dorzuc aeroby co by cie nie zalalo tluszczem.

To, co w życiu najlepsze, jest za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 395
Wcinaj codziennie dużo mięsa, najlepiej piersi z kurczaka i udko, plus szynka, dorzuć sobie także kreatynę np. Olimp 1250 Mega Caps opłaca się i starczy na długo, wtedy już na pewno będziesz miał efekty, no i napisz jak często ćwiczysz, jeśli codziennie, to niedobrze, bo musisz pzrecież mieć dni nietreningowe żeby mięśnie sie regenerowały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
trancer08 co ty pieprzysz za przeproszeniem,może deke od razu poradź.Daj pan spokój z takimi radami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
nieważne co, ale diete musisz mieć, taż tak miałem jak Ty, ale po zastosowaniu diety było dobrze, dla tego powtarzam i bd powtarzał " dieta kluczem do sukcesu"
tak jak byś budował dom nie mając cegieł, i po roku takiego budowania bdą efekty ?? i nie wyskakuj że dom można budować z pustaków albo z drewna, bo diety niczym nie zastąpisz. bo odżywki/suplementy są uzupełnieniem diety. myśle że to wszystko w tym temacie

Zmieniony przez - zabijaka11 w dniu 2008-08-09 00:07:37

Zmieniony przez - zabijaka11 w dniu 2008-08-09 00:08:46

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Maati007

Witaj rówieśniku,

Mam 14 lat, waze kilogram mniej i wyzszy jestem o 4 cm. Jak nie jestes jakims wielkim grubasem (najlepiej wklej fote) to moze byc tak, że masz grube kości. Ja jak sie rodzilem, wazylem chyba 4kg ;]. Wiec waga sie nie przejmuj, no chyba że jest inaczej... Wklej fote. Jak trener radzi Ci masowac - masuj, o ile ten trener jest naprawde dobry w tym co robi.

pozder.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 395
gautatyr w czym problem, że poleciłem kretę?? Sam biorę i są po niej efekty, ćwiczę od kwietnia 2008, więc też mam niewielki staż i nie widzę nic złego w uzupełnianiu diety suplami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
to świadczy o Twojej inteligencji. z takim stażem suple?? hmmm. dobry typ z ciebie.moja rada: bież co chcesz, ale nie doradzaj

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 395
Można brać kreatynę nawet po kilku miesiącach treningu, poczytaj sobie

http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=182&keywords=kreatynie

Cytat z artykułu:

"Kreatyne powinno się brać po około 3 miesiącach systematycznego treningu.
Do tego czasu powinno się uksztaltować siłę by sięgnąć po suplementy."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny!

Następny temat

Split do oceny

WHEY premium