SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EQ PLEX-opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 190 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4733
eq-plex jest niemetylowanym prohormonem, który konwertuje do boldenonu. Nawet jeżeli nie jest metylowany to jego wysokie dawkowanie wpłynie negatywnie na naszą wątrobe,dlatego środki profilaktyczne w postaci osłon na wątrobę są koniecznie.

Prohormon ten, nie aromatyzuje więc nie należy się obawiać o skutki uboczne ze strony estrogenu. Rezultaty jakie możemy osiągnąć to bardzo wolne, ale za to bardzo stabile, czyste, solidne przyrosty suchej masy mięśniowej.

Ważną rzeczą o jakiej należy wspomnieć jest to, że boldenon powoduje drastyczny wzrost apetytu, dlatego jest bardzo dobrym rozwiązaniem w cyklach masowych.

Skutki uboczne są niewielkie i nie należy mieć większych obaw co do ich wystąpienia. To wszystko czyni ten środek idealny dla nowicjuszy oraz jako dodatek do silniejszych środków takich jak h-drol, czy epistane. Efekty jakich można się spodziewać to te występujące przy boldenonie: sucha masa mięsniowa, niska retencja wody, wzrost apetytu, zwięszona wytrzymałość na treningach.

Środek może być stosowany solo, ale bardzo dobrym rozwiązaniem jest połączenie go z innymi, mocniejszymi środkami.

Zmieniony przez - luk1166 w dniu 2011-04-22 09:13:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wklejać cytatów ze stronek informacyjnych nie trzeba, bo chyba nie o to chodzi w tym temacie
wskazane wysokie dawki eq-plexa moim zdaniem wynikają z niskiego stopnia konwersji do bolda
to, że konwertuje do bolda to fakt, ale nikt nie wie w jakim stopniu
jako, że bold solo, by był efektywny potrzebuje stosunkowo dużych dawek i to nie są opinie żadnych "bombowców" tylko potwierdzone zdanie wielu osób na tym forum które bolda biły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
A w ogole to jak ty rozbijasz te dawki?? Jak jeden kaps ma 200 mg. Jak czujesz bloka po malych dawkach i czujesz sie poryty to ktos chyba ci fete w kaps sprzedal:) chociaz po tym nie mial bys wzrostu apetytu...:D

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
A i oslona musi byc na watrobe,jak ostatnio mi sie skonczyla to olalem to i bralem bez 4 dni...to byl blad,czulem jak by mi ktos kijem golfowym przypi..olil. Tylko ze ja biore razem z epi.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to dziwne, że czułeś ból organu który nie boli
poza tym sam napisałeś, że bierzesz z epi, a epi obciąża wątrobę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202702
Aras84 pisałeś ostatnio że lecisz eq-plexa w dawce 600mg...ale solo ? zbudowałeś coś mięcha na tym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Moze promieniowal. No bolalo naprawde a po oslonach przeszlo. konkretnie po essentiale.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
z x-trenem i paroma innymi dodatkami
fajny recomp wyszedł
jak chcesz więcej info podbij na pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202702
Aras84 sprawdź pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 343
lasix sog nie wejdzie ale wiesz ocb
obawiam .... kosmetyka fajnie

pozatym robię teraz wszystkie zaniedbane partie ..tylnie aktony barków rozpiętki ale na szybkość i ogółem to wziołem się za nietypowe konty i ustawienia i nawet bez ciężarków na otwartości tak by ruszyć najpierw te mięśnie pomocnicze i je troszkę dobudować

bo jak wejdę na zimę na jakiś grubszy cykl i szybko spuchnę to będzie spory ucisk na te właśnie partie.

pomocnicze ucierpią przygniecione szybką masą ..efektem będe wielki ale mało obrotny a zależy mi na sprawności pod kątem sw
a nie kafara-ziomala z ruchami robota

a niestety taka szybka masa dosłownie dusi mięśnie pomocnicze przejmuje ich robotę a potem jak czowiek się otwiera to okazuje się że jest jak klocek

a najlepiej to widać na napisach na murach małolatów takie dziecinne sztywne ruchy ...

...widac chłopaki se w piwnicy siłkę zrobili napompowana klata bit ,tric na trzech podstawowych ćwiczeniach i nie trzeba grafologa by po liniach rozkminić kto to pisał i co robi ....a jeszcze chłopak pójdzie pare razy na mecz i masz tu ci super wrzuty na bani pisane z błędami i ruchami jak dziecko w podstawówce
hehee

Zmieniony przez - darmozjad2 w dniu 2011-04-22 21:19:54

=on - off=
=off - on=

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

finabolon 100 i prolo

Następny temat

_Doping mamy w charakterze_

WHEY premium