SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EDT + 5x5 + GVT + RPT. 16 tygodniowy program.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3820
nie wiem jaki miałby w tym interes, ale fakt iż zamieszcza tutaj trening po czym sam go testuje i opisuje go w samych superlatywach jest zastanawiające, a co do efektów to 2.5 kg z jednoczesną redukcją tkanki jest przeznaczone tylko dla ludzi z super genetyką, bądź osobników zaczynających przygode z siłownią(gdzie genetyka też pełni ważną role)a z tego co pisze ćwiczy 4 lata, więc możliwe że ma za***istą genetyke i bądź co bądź efekty powinien mieć na każdym treningu czy to split czy fbw, może sie myle ale taki jest mój pogląd
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
bez przesady

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Jak Melon.
Sranie w banie.
Nie wierze. Poprostu gosc jest zniesmaczony malym zainteresowaniem i probuje wzbudzic sensacje.
Jesli to prawda niech pokaze swije fotki. Juz nie mowie przed i po ale tylko po.
Zobaczycie te super efekty.
Bla bla bla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
w obiektywie sie nie miesci

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 939
okej rozumiem wasze watpliwosci itd luz. Ja po prostu zawsze cwiczylem splitem i chcialem sprobowac czegos innego. Mike'a M, ktory jest 'autorem' programu znam z innych art'ow i dlatego postanowilem sprobowac. Bylem ciekawy wypowiedzi kogos, kto jest w temacie, bo nie bylem pewien czy te pomysly z cwiczeniem przez 20 min na maxa intensywnie maja sens. Fakt - bylem rozczarowany brakiem odpowiedzi. Natomiast tak jak to ktos napisal: po co mialbym wypisywac jakies banialuki? przeciez ja tego nie sprzedaje. poza tym nie jestem jakims mega uzywtkownikiem forum (od czasu do czasu cos przeczytam i to glownie o MMA) wiec nie zalezy mi na zadnych sogach czy popularnosci. Panowie ja mam 27 lat i nie bawia mnie takie akcje. Mam nadzieje na jakies konkretne, rzeczowe oceny programu a nie takie tam: niemozliwe. Pisze jak jest. Zanim zaczalem program mialem okolo 2 miesiace przerwy (kontuzja plecow) wiec na pewno jest to swego rodzaju efekt 'poczatku'. Ja jak na nrazie czuje sie naprawde super. Zobaczymy jak bedzie pozniej. Teraz czeka mnie miesiac 5x5 wiec zobaczymy jak to bedzie dzialac. Ciekawe jest to, ze ww kazdym treningu jest mala roznorodnosc cwiczen, ale dzieki temu, ze sa to cwicz wielostawowe, wszystkie miesnie sa atakowane. Dodatkowa sprawa to fakt, ze sesje mozna machnac w okolo godzine. Ergo wyglada na dobra opcje dla ektomorfikow.
Ps. jezeli macie watpliwosci co do moich intencji to ok rozumiem, ale nie piszcie mi, zebym cos udowadnial jakimis zdjeciami, bo mi na udowadnianiu nie zalezy. Zalezy mi na konkretnej analizie programu. Czy czegos w nim brakuje? Czy jest to dobra opcja na taki 16 tygodniowy cykl?
Pozdro dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28421
Spoko facet, pisz ja chetnie przeczytam
sam obecnie jade 5x5 i sila rosnie az milo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
jakby co pisz o efektach...
a i skoro robisz ten program to na pewno sobie chociaz samą rozpiske przetłumaczyłeś na polski to jak mozesz to wklej...

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2006-09-07 16:50:55

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 939
rozmawialem z trenerem (16 lat stazu) z mojej silowni u angoli. mowi, ze program ma sens i jest bardzo dobry na przyrzucenie kilogramow i sily. podobal mu sie dobor cwiczen i te wynalazki turkish get up i martwy ciag przy uzyciu jednej reki (niesymetryczny). jade na wakacje teraz ale po powrocie mam zrobic maxy i po zakonczeniu programu porownamy i mi cos zaproponuje dalej. zobaczymy.
co do tlumaczenia: ja go niestety nie potrzebuje ale moze znajde chwile na urlopie to Wam przekonweruje na polski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10
Temat "Thajuka"
Witam Zafiana! Szkoda ze tak pozno znalazlem ten post. Chodzilem na treningi do tego goscia. Nazywa sie Chris Shooter czy jakos tak. Jakbys chcial sie czegos dowiedziec wiecej to moje gg 1839071, albo tyrknij do mnie na nr uk 07731500301. Mieszkam w Exeter i szukam sparing partnera do MT i BJJ. Pozdro i szacun dla chlopcow z Kyokushin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28421
zafian jak poszlo ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myslicie o tym programie?

Następny temat

krótkie pytanie bez owijania w bawełnę ;-)

WHEY premium