SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EAP - jaki teraz?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
To nie tylko kwestia kasy... trenu z apteki nie dostaniesz, ale i boldka nie. O krótki nandrolon też ciężko, primka? Zero szans. Druga sprawa to stężenia - ja zdecydowanie dałbym 280zł za axio i wbił 2ml tygodniowo (550mg deki) niż 200zł za EC, bo cenowo w przeliczeniu na mg wyjdzie to samo, a powszechnie mówi się, że EC zaniża stężenia. Co do apteki... 5,5ml przy tej dawce, a co gorsza drożyzna straszna. Więc ekonomia to podstawa... i nie jest to kwestia srania czy nie srania kasą. Ci bogatsi kasy nie mają więcej dlatego, iż rozsądnie nią dysponują. Kupując pewne axio dziś mam dwie butelki za 560, według podanej przez Ciebie cenki, a przy organonie wyszłoby mi 1650zł na samej dece. I dupa napuchnięta od oleju. Bezsens. Apteka - z niewielkimi wyjątkami - jest dobra dla amatorów, bo stężenia (apteczna deka, prolo, "weterynaryjny" bold) są śmieszne na pewnym poziomie zaawansowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
wez poprawke na to ze 99,9% osob sie tu wypowiadajacych to amatorzy, decaplex ma 275mg, norma ma 200, 2500mg normy to koszt okolo 300zl, dla tych co maja tansze dojscia jeszcze mniej, matematyka widze nie jest twoja dobra strona chyba ze deke po **** wie ile bo dokladnie norma miligramowo jak to porownales do 2szt axio wychodzi 687zl a axio tylko 100zl mniej, tylko ile osob bije na cykl 27szt normy? pomysl na drugi raz zanim cos napiszesz albo kliknij start/wszystkie programy/akcesoria/kalkulator wiele ci to pomoze
organon dokladnie 822zl biorac srednia cene i jak widac nie kazdy ma takiego pecha jak ty ze musi placic lekko ponad 60zl za 1szt deki
jezeli chodzi o deke ec oryginalna to wskaz choc jedna osobe, ktora by plakala a jak kogos cisnie kasa to juz ma stowke w kieszeni na jednej sztuce, nie wiem gdzie tak powszechnie sie gada ze ec zaniza stezenia bo ja nigdy nie slyszalem, moze poprostu twoje powszechne towarzycho nigdy nie mialo oryginalnego ec, obecnie teraz trudniej jest dostac ec niz cokolwiek innego a mozesz mi wierzyc ze chetnych by nie brakowalo, mi to lata co i ile wy sobie tam wbijacie tylko daje porownania
roznica tez jest taka ze ja wiem ile cukru w cukrze jest w aptecznych srodkach a ty skoro tak zachwalasz to axio rozumiem ze robiles badania i za chwile przedstawisz nam wyniki, ze jest tam deklarowane 275mg

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2007-12-08 20:37:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
No tak, matematyka nie jest moją mocną stroną... albo po prostu za oryginał apteczny mój dil dużo woła... Tak czy inaczej skoro masz dostęp do aptecznego bolda, trena, primki czy winka to pozazdrościć. Ostatnio nawet do mety z apteki trudno, a ktoś pisał, iż omo osiągnęło 80zł z braków i paniki na rynku. Prolo też ludzie płaczą, iż braki. Tak to jest z apteką. Więc sam nie bądź pewien tych swoich nieco tylko większych cen apteki... chyba, że ta apteka to klasyczny fake. Swoją drogą niedawno rozmawiałem z człowiekiem, który był w Iranie i Pakistanie. Widziałem fotki... U nas takiej biedy to nawet za komuny nie było. Szczerze mówiąc wolę już chyba europejskiego undera niż aptekę przemycaną w majtkach jakiegoś brudnego Pakistańczyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
niestety to juz wczesniej napisalem, ze jezeli chodzi o tren to jestesmy skazani na undery chyba ze ktos jest sprytny to zrobi sobie sam, enanow masz cala palete wiec brak prolo po wszystkich splywa jak w tej samej cenie maja swietnego sheringa czy norme z wiekszym stezeniem, nie wspominajac o cido czy iranie bo te sa jeszcze tansze, boldek-trudno tutaj under bo ten apteczny pewnie tez under, winko? zaden problem, primka-bilem undera unichemu bo nawet nie szukalem apteki, taki test sobie zrobilem laczac ja z oxa z unichemu, jest masa podstawowych srodkow na rynku oczywiscie aptecznych, chyba ze ktos ma ograniczony dostep lub dostawce z dupy to wtedy kaplica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Wymieniłeś 6 środków, z czego 4 to undery... hmm... faktycznie... chyba sam się przerzucę na aptekę :) Odliczając wino, które apteczne to wg Ciebie "żaden problem", a jednak generalnie problem stanowi, zostaje aż jeden, w miarę pewny środek.
Z dupy to rzeczywiście niektórzy mają środki, bo podobno to jedno z pewniejszych miejsc do przemytu. Prócz żołądka :) Na szczęście w Europie trochę łatwiej coś przewieźć niż z Bliskiego Wschodu :)
OK, każdemu według potrzeb... niemniej generalnie amatorom polecam aptekę, bo stężenia większe jak 100mg/ml im niepotrzebne, a o trenie też można zapomnieć... bolda chwilowo zastąpić deką i jest gitara:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
nie to zebym sie czepial ale jak wyobrazasz sobie np wsadzenie do dupy przykladowo 500szt testo normy w pudelkach?
jedziesz, kupujesz, pakujesz w pake, wysylasz, przyjezdzasz odbierasz i ot caly problem, zonk jak przechwyca ale z ta dupa to troche naciagnales teorie

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2007-12-08 21:11:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
hehe pewnie pojemne mają te odbyty :) No nie, wiadomo, że mało które środki są z kraju, z którego rzekomo pochodzą... Ale OK - każdemu według potrzeb...
A co do cen jeszcze słówko... jeśli masz receptę refundowaną to ktoś tam kiedyś podawał, iż Omnadren jest w cenie ok. 5zł. Ten sam w USA na siłce dochodzi do 250zł (ok. 100$). To tak odnośnie sporów cenowych-w zasadzie na tym przykładzie widać, iż nie mają sensu.
Co do paki to tak się chyba alchemikom z Alchemii wydawało, aż tu zonk. Swoją drogą paczki miały po 2kg.Nawet odliczając opakowanie to z 1500g substancji czynnej im pewnie słali w każdej paczce. Spooooro tabsów można z tego zmajstrować...

Zmieniony przez - Wiad w dniu 2007-12-08 21:15:13

Zmieniony przez - Wiad w dniu 2007-12-08 21:15:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
alchemicy nie popisali mistrzostwem intelektualnym zamawiajac proszki bezposrednio do pl...tak na marginesie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
Za duza ilosc paczek slali na ten sam adres...to przeciez nie byla jedna paka i pech ze przechwycili...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
taaa a axio ciekawe w czym jest mieszane, pewnie w specjalnych warunkach bo inaczej by nikt nie kupil niektore ze srodkow axio dzialaja ok(przetestowane), co do eap moge powiedziec to samo

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

susta

Następny temat

przedłużać? (15tyg susta)

WHEY premium