SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EAP - jaki teraz?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
na pewno bylyby wyzsze niz te bez kodow, a dilowie w pl to przeciez nie samarytanczycy, szybko wchodzisz hapiesz ile sie da i wychodzisz, taki ten biznes a na czym wiecej zarobisz, na oryginale czy tanszym dzialajacym odpowiedniku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Ja swego czasu miałem Primkę z BD i działała. Teraz mam boldobol i według wszelkich znaków na niebie i ziemi jest to oryginał. Cenowo nie porażał. Mniej więcej tak samo jak EC. Zatem dlaczego Axio miałoby być inne? A czy Unichem, robiony bodaj w Chinach powalał cenowo, bo z Chin? eee... zależy od dojścia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4912
ta Unichem z chin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
Wiad unichem to akurat nie byl najlepszy przyklad, skoro towar byl tylko w polsce to jak myslisz skad pochodzil?
ja tu przystane przy teorii elite
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Pewnie tak samo robiony jak Alchemia... paczki skąd przychodziły? I jakoś tam się chłopakom opłacało.
Wydaje mi się, że to już staje się bezsensownym biciem piany. Dla mnie to Wasz dil może Wam sprzedawać z narzutem 200%, skoro dzięki temu uwiarygadnia to towar. Dla mnie to absurd. Szczególnie, iż jakiś czas temu przeglądałem ofertę sklepu z USA i tam proponowano Axio w cenie 60-70% EC w detalu. Uważam, że cenowo jest to możliwe, by Axio i EC w PL były podobne. Nie wydaje mi się, aby zachód zgłupiał na punkcie axio, bo drożyzna i przez to fajne. eee... no tyle ode mnie w kwestii cen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
Wiad kompletnie nie kminisz tematu ale tlumaczyc mi sie nie bardzo chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
tyle gadki,ze mozna sie zaplatac:)

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
kody z axio tego w polsce mozna zweryfikowac na stronie, z tym ze to nie jest ten kod z naepki tylko na dole opakowania

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ja mam oryginalne w takim razie po niezlej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
hehe ciekawe w takim razie po co jest ten kod nalepiany

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

susta

Następny temat

przedłużać? (15tyg susta)

WHEY premium