SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EAP - jaki teraz?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1424
Hehe, widze ze Axio zdobywa coraz wieksze uznanie Ciekaw jestem tylko kto bral a kto tylko slyszal ze dobre.

Ja niebawem bede testowal enana od nich i metke. Na razie testowalem Viagre i trykala. Jak bedzie dobrze z sokiem to robie wieksze zapasy na caly rok - tak na wszelki wypadek jesliby jakosc produktow tej firmy miala sie z czasem obnizyc

BTW - jaki jest okres przydatnosci Boldka, winka, metki i tescia?



Zmieniony przez - tommarek w dniu 2007-12-07 12:16:47

Mój sposób na przedwczszny wytrysk
http://www.maly-smok.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
a jak jest z wine inj z eap bral ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
jadlem 7 tyg 40-50mg wina eap+alchemia - lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
pytalem o wersje inj..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
nie mam info o inject ale kumpel zajada orala i jest ok
jak ci sie nie spieszy to powiem ci jak robi inject bo kumpel bedzie wbijal na dniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
oki daj znac.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1206
co do win eap: oral - nadal wyśmienity. injekcyjny - zalezy jak trafisz.
prop jest ok ale w dalszym ciągu bolesny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
ok thx za info a jak sie prezentuje boldek z fioletowym kapslem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
na chuy pytac o EAP.

zostawcie tego syfa i niech zginie smiercią naturalną.

Zaduzo tematów o problemach z EAP,zapaleniami i "działaniem" środków od pewnego czasu jest,wiec nie rozumiem czemu teraz niektózy dla tych paru groszy chcą kłuć coś mieszane w betoniarce pod pipidówką górną.

Chyba,że ktos bardzo lubi loterie i liczy na "może mi sie uda" to powodzenia.Ale chyba nie o to w tym chodzi zeby ewentualnie zmarnować pare tygodni na środkach "niepewnych"

tak jak inni pisza,zainwestować w axio póki na topie i środki są takie jak należy,bo potem też pewnie jakośc spadnie,albo zaleje to fala wałów.

a winko kupowałbym eurochemu bo pierwsza klasa,a cena też niska.Jadłem troche czasu temu 50mg/dzien w cyklu i bardzo chwale.

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2007-12-08 12:40:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
dokladnie jak Kacperson

NOX

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

susta

Następny temat

przedłużać? (15tyg susta)

WHEY premium