SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny SPLIT :P

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
Witam. Cwiczę juz prawie 2 latka . Mam prawie 16 lat . Dotychczas wiczylem splitem. Od miesiaca i kawalka cwicze 1 raz w zyciu FBW i niezbyt jestem zadowolony :( Dlatego znow wracam do splita z ktorego bylem zadowolony

O to moj plan : ( na dole sa moje pytanka do was )

-------------------------------------------------------------

PONIEDZIALEK :

Klata

-wyciskanie sztangielek poziom 4 serie po 12/10/8/6 powt.
-wyciskanie skos sztanga 4 serie po 12/10/8/6 powt.
SUPERSERIA:
-rozpiętki 3 serie po 15 powt.
-brama 3 serie po 15 powt.

Biceps

Modlitewnik Bic sztanga lamana 4 serie x 12/10/10/8
Prostowanie ramion uchwytem prostym TRIC 2 serie x 12/10/
( 1 seria Bica,1 seria Trica,1 seria Bica,1 seria Bica, 1 seria trica, 1 seria bica)


XXX TAJNE XXX 4 serie x 12/12/10/8
PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU W PŁASZCZYŹNE POZIOMEJ STOJĄC 2 serie x 10/10
( 1 seria Bica,1 seria Trica,1 seria Bica,1 seria Bica, 1 seria trica, 1 seria bica)


Młotkowe na modlitewniku 4 serie x 12/12/10/8
Prostowanie ramion uchwyten skosnym 2 serie x 10/8
( 1 seria Bica,1 seria Trica,1 seria Bica,1 seria Bica, 1 seria trica, 1 seria bica)


-----------------------

WTOREK :

Nogi

Suwnica 4 serie x 10/8/6/4
Prostowanie nog 4 serie x 12/8/6/12
Uginanie nog 5 seri x 20/18/16/14/12
Łydki siedząco 5 serie x 30/25/20/15/10

Przedramiona

UGINANIE NADGARSTKÓW PODCHWYTEM W SIADZIE 2 x 14/12

Kaptury

Szrugsy hantlami 3 serie x 12/10/8

CZWARTEK :

Barki

Unoszenie ramion w przód/do gory ze sztangielkami leżąc 3 x 12/10/8
Unoszenie sztangielek na boki 3 serie x 12/10/8
Podciąganie wyciagu dolnego do brody 3 serie x 12/10/8
Szrugsy hantlami 3 serie x 12/10/8

PIĄTEK :

Plecy

Podciaganie się 4 serie x MAX
Wiosłowanie półsztanga ( maszyna ) 3 serie x 10/8/6
Wiosłowanie hantelka 3 serie x 8/6/4
PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU POZIOMEGO ( maszyna ) 4 serie x 12/10/8/6

Przedramiona

UGINANIE NADGARSTKÓW PODCHWYTEM W SIADZIE 2 x 14/12


-------------------------------------------------------------

Moje pytanka to :
1. Prosze o sprawdzenie planu. Plan jest na mase wiec nie wiem czy dobrze podobieralem powtorzenia...
2.XXX TAJNE XXX w cwiczeniu na bica jest to cwiczenie ktorej nazwy nie znam ale chodzi w nim o to ze : Bierzemy 2 hantelki rownoczesnie podnosimy je zwyklym podchwytem. Jestesmy juz na gorze obrazamy hantelki rownoczesnie tak aby uchwyt byl nachwytem (duzo pracuja przedramiona).Opuszczamy w takiej pozycji w dol . Na dole znow obracaxmy na podchwyt i lecimy w gore ... I to jest to cwiczenie :)


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15/16

Waga: 84-85

Wzrost: 185

Cel treningowy: MASA

Staż treningowy na słowni: prawie 2 lata

Uprawiane inne sporty: WF w szkole

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzet

Dieta: staram sie

Przeciwskaznania medyczne: -------

Zażywane suplementy: --------

:)

Zmieniony przez - Tyrolex22 w dniu 2009-04-29 21:33:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
podbijam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
Wedlug mnie ten plan jest jakis pomotany : P

Dzieki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
Fakt jest troche dziwny gdyz nie jest to FULL SPLIT tylko pare parti robie po 2 x w tygodniu a reszte po 1 . Prosze o dobra odpowiedz bo plan chce zaczac od poniedzialku a chce wiedziec na czym stoję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
Fbw bedzie najlepsze :]

Dzieki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 859 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
Kijek1902 FBW nie chce gdyz skonczylem aktualnie swoj pierwszy FBW i nie jestem zadowolony ...

Siwy_OKS sproboje tego planu w najblizszym czasie :) a teraz zrobie sobie ten potem jeszcze raz taki sam tylko inne cwiczenia a pozniej sproboje ten co mi podales :)

Zmieniony przez - Tyrolex22 w dniu 2009-04-30 20:15:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2. XXX TAJNE XXX w cwiczeniu na bica jest to cwiczenie ktorej nazwy nie znam ale chodzi w nim o to ze : Bierzemy 2 hantelki rownoczesnie podnosimy je zwyklym podchwytem. Jestesmy juz na gorze obrazamy hantelki rownoczesnie tak aby uchwyt byl nachwytem (duzo pracuja przedramiona).Opuszczamy w takiej pozycji w dol . Na dole znow obracaxmy na podchwyt i lecimy w gore ... I to jest to cwiczenie :)

To?
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp#2

FBW nie chce gdyz skonczylem aktualnie swoj pierwszy FBW i nie jestem zadowolony ...

Tak z ciekawości.
Jeśli nie będziesz zadowolony z tego splita przedstawionego, to porzucisz treningi w ogóle? Skoro na podstawie jednego wykonywanego przez Ciebie planu skreślasz cały system, to chyba tak to powinno działać? A poza FBW i splitem nie ma nic, co mógłbyś wypróbować...

Poxa tym, Siwy_OKS podał dobry link, powinieneś skorzystać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamiast do przodu to do tylu :/

Następny temat

Full Body Work(FBW) do poprawy :)

WHEY premium