SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwny problem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
otoz robiac pompki na poreczach na skutek jakby ucisku poreczy na prawa dlon przechodzi mnie po niej bolesne mrowienie podobne do tego, jak przy uderzeniu sie w cos lokciem, uniemozliwia mi to dalsze wykonanie cwiczenia mimo ze w miesniach mam sile robic kolejne powtorzenie, spotkal sie ktos z czyms takim?

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
czasem tak mam jak robie biceps i tez nie wiem od czego to więc też się dołączam do pytania

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
widocznie cos uciska na jakis nerw , bo naczynia nie podejrzewam o udzial w tym.

sprobuj sobie innego chwytu jesli masz mozliwosc na swojej maszynie. jesli nie masz- zobacz czy problem pojawia sie gdy stosujesz mniejsze obciazenia niz twoja masa ciala np. przy francuskim wyciskaniu leząc sztangą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy atlas może zastapic sztangę

Następny temat

Pomoc w planie i diece

WHEY premium