SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny Kolor skory na jajkach 3 lata ON...fota...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
kamilplnk
kitesurf
Narazie zmostkuje z hcg i 100mg testa e10d zobacze jak jajka rusza potem wejde na testa jeszcze 5 tyg i wtedy przymierze sie na konkret musze dokupic srodki.
ok to po co wogole ten temat jak i tak robisz swoje?
No rzeczywiscie trzeba sie przymierzyc zeby kuoic hcg...


To samo chciałem zapytać po co wogóle otwarłeś temat jak i tak wiesz lepiej i robisz po swojemu...
Chyba po to żeby purpurową torbę pokazac

100mg enana co 10 dni??? Bez sensu totalnie a 10tys hcg to po 8 tyg cyklu by zagrało a nie po kilku latach bez bicia hcg



Zmieniony przez - Natan33 w dniu 05/03/2018 21:05:56
2

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Dobra panowie tak jak wyzej macie racje schodze z tego cyklu hcg 2500iu ed3 przez 4 tyg potem badania. Bedzie ok clom z nolva 5-6 tyg Dam relacje w trakcie...pozdrawiam i jak by ktos mogl usuncie zdjecie bo zaduzo smiechu tu z tego...pozdro

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Walić to , szacun dla Ciebie za odwagę bo każdy tutaj taki kozak a mało kto by wrzucił taka fotę


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-03-05 21:51:57
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Kolega mial czarne, okazało się że nowotwor i mu usuneli, kilka lat na bombie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
yoyo20
Kolega mial czarne, okazało się że nowotwor i mu usuneli, kilka lat na bombie

Serio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Napuchlo mu jedno, zrobiło się czarne, cykle bez odblokowanie hcg, w rodzinie zadnych przypadkow, nie dopytywałem, bo choojowa sytuacja, ale z drugim tez coś się dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A moze Ci spodnie farbuja? :) A serio to zycze powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3619 Napisanych postów 36547 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260934
Do urologa a nie czekać na aż odpadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
Ja tam mało się znam, ale tak mi się nasuwa że:
Atrofia jąder to jedno, a kolor moszny to może być druga sprawa.
Ja bym się obawiał jakiegoś zapalenia, według mnie z tym kolorem coś jest nie tak.

A odnośnie wstawiania zdjęcia to uważam, że nie ma się z czego śmiać. Atrofia poważna, ja bym był przerażony taką sytuacją. Zresztą jestem przerażony, chyba przestanę brać koksy po tym co zobaczyłem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Świerzak167
Ja tam mało się znam, ale tak mi się nasuwa że:
Atrofia jąder to jedno, a kolor moszny to może być druga sprawa.
Ja bym się obawiał jakiegoś zapalenia, według mnie z tym kolorem coś jest nie tak.

A odnośnie wstawiania zdjęcia to uważam, że nie ma się z czego śmiać. Atrofia poważna, ja bym był przerażony taką sytuacją. Zresztą jestem przerażony, chyba przestanę brać koksy po tym co zobaczyłem...
.

Przestań tez z domu wychodzić , żeby Cię auto nie potrąciło czasem ...
większość tutaj nie ma testosteronu w normie. Wątpię , ze większość ma taki sprzęt w spodniach.
To przestroga na to , ze trzeba podchodzić do tematu z głowa .
Można było tego uniknąć .

omerta 2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bloker prolaktyny oraz estrogenu

Następny temat

Ile opakowań HCG kupić?

forma lato