SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny Kolor skory na jajkach 3 lata ON...fota...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic mu niebedzie normalna sprawa podkuje hcg znów będą wielkie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 99 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 616
Komedia.
"Purpurowe jaja" hit kin 2018 i ta fota na billboardach
Rozj**ales mnie tym zdjęciem
Uraz psychiczny do końca życia


Idź do urologa niech sprawdzi, tylko gorzej jak wymaca torbę i powie że nic tam nie ma już hehe





Zmieniony przez - Darek-88 w dniu 2018-03-06 08:21:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 843
Arkus P
Pewno nic, niech pyerdolnie 5000 co 2 dni, nie mam ochoty się rozpisywać na ten temat, wiedzę swoją opieram na wiedzy lekarzy którzy wyciągnęli już nie jednego zblokowanego max i nikt tam nigdy nie podawal jakiś śmiesznych dawek uderzeniowych,
przyjmowanie duzych dawek hcg blokuje lh, ma ktoś chec niech se szuka, są badania,
wszystko jest, ja nie mam choty ani czasu,

nie zawsze więcej znaczy lepiej, to jakaś taka dziwna polska metoda na wszystko



Nie wiem o jakich lekarzach ty mówisz, ale pewnie wielu słyszało o Rabijewskim możesz znaleźć jego artykuły o hcg online w przeglądzie urologicznym, forumowicza też wyciągnął z kilkuletniej bomby bez hcg, właśnie na początku leciało 5tys. hcg raz w tygodniu przez 6 tygodni a potem miesiącami clomid i dał radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
kitesurf
Dobra panowie tak jak wyzej macie racje schodze z tego cyklu hcg 2500iu ed3 przez 4 tyg potem badania. Bedzie ok clom z nolva 5-6 tyg Dam relacje w trakcie...pozdrawiam i jak by ktos mogl usuncie zdjecie bo zaduzo smiechu tu z tego...pozdro
tylko ja bym przed koncem hcg robil badanie testa bo jak bedzie blisko dolnej normy to bym dalej wbijal hcg takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 339 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23537
przeciez ci sie wor skurczyl po prostu a jaja sie cofnely, chyba kazdy tak ma jak mu zimno XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Wlasnie w tym problem dlatego zaczynam pct od piatku trzymajcie kciuki za mnie zdam relacje po hcg jak jajka. jakie ilosci magnezu i vit C wzucic. Czy cos jeszcze dodac do hcg ??
1

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Dzis bylem u lekarza miszkam w uk kazal zdjac portki popatrzal walnal buraka i przepisal krem. Wyszedlem od lekarza z lekka ulga dojechalem do domu i przywalilem pierwsze hcg 2500iu czas zaczac schodzic z cykl panowie zdam relacje z mojego odbloku.
1

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ale to masc na ten kolor?cos skomentowal?
Relacje zdawaj oczywiscie jesli chodzi o odblok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6718
Dobra robota. Będzie dobrze. Tylko wszystko musisz tak jak teraz wykonywać już teraz i natychmiastowo... I jeszcze sobie wejdziesz na cykl i cię klepnie dużo lepiej niżeli bez tej przerwy tylko...

...o jajka trzeba dbać.


Zmieniony przez - Rafal318 w dniu 2018-03-09 21:51:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Na co ten krem?do pielęgnacji jajek ?%)





Zmieniony przez - e-lite w dniu 2018-03-09 22:14:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bloker prolaktyny oraz estrogenu

Następny temat

Ile opakowań HCG kupić?

WHEY premium