SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny Kolor skory na jajkach 3 lata ON...fota...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2225 Napisanych postów 12659 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170800
Co to za bomba na samym tesciu w skromnych dawkach, skromna bombka jak już,
odblokujesz się bez problemy, nie po takich cyklach ludzie odzyskiwali 100% sprawności

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
CZemu odrazu wiekszosc ze sie nie da.

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Bo moze moze byc ciezko i mose sie okazac ze hcg bedziesz musial wbic np 40tys ale jest szansa ze sie dobrze odblokujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2225 Napisanych postów 12659 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170800
Takie dawki hcg są zbędne, za dużo hcg przynosi odwrotny skutek, zacznij teraz cyklicznie podawac, 5000 styknie, 500 e2d, przerwa z 3 tyg i znowu to samo, jak już jajka będę jako tako wygladaly możesz odstawać test, czekać aż wróci do normy i zaczynać odblok, najprawdopodobniej będzie potrzebne duzo clomidu do tego żeby lh i fsh wróciły do normy ale to już wyjdzie w praniu

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94601 Napisanych postów 364559 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669430
Arkus P
Takie dawki hcg są zbędne, za dużo hcg przynosi odwrotny skutek, zacznij teraz cyklicznie podawac, 5000 styknie, 500 e2d, przerwa z 3 tyg i znowu to samo, jak już jajka będę jako tako wygladaly możesz odstawać test, czekać aż wróci do normy i zaczynać odblok, najprawdopodobniej będzie potrzebne duzo clomidu do tego żeby lh i fsh wróciły do normy ale to już wyjdzie w praniu


500 hcg co 2 dni?? Co ma tutaj dac taka ilosc???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Lepszy byłby tytuł tego tematu: "Torba w dźungli" albo "Zgubiłem torbę w buszu"

Już się nie odzobaczy...ale skoro mi mignęło przed oczkami to kolor chyba ok - taki bywa czasami. No chyba że taki jest 24h/7

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2225 Napisanych postów 12659 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170800
Pewno nic, niech pyerdolnie 5000 co 2 dni, nie mam ochoty się rozpisywać na ten temat, wiedzę swoją opieram na wiedzy lekarzy którzy wyciągnęli już nie jednego zblokowanego max i nikt tam nigdy nie podawal jakiś śmiesznych dawek uderzeniowych,
przyjmowanie duzych dawek hcg blokuje lh, ma ktoś chec niech se szuka, są badania,
wszystko jest, ja nie mam choty ani czasu,

nie zawsze więcej znaczy lepiej, to jakaś taka dziwna polska metoda na wszystko



Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2018-03-05 16:17:06

Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2018-03-05 16:19:55
3

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
flex1976
dugii2
Etam kolor też taki mam jak laska wciągnie mi torbę do buzi porządnie. A co do jajek przywal z 3 tyg hcg i. Dopiero clomid i zejdziesz bez problemu. Sam zeszlem z 4 letniej bombki


Ile wytrzymałeś na offie ?
. Pół roku. Wyleczyłem stawy odpoczęłam i wiadomo dalej ogień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
q..wa akurat jadlem I zobaczylem zdjecie jajec....odechcialo mi sie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Arkus P
Pewno nic, niech pyerdolnie 5000 co 2 dni, nie mam ochoty się rozpisywać na ten temat, wiedzę swoją opieram na wiedzy lekarzy którzy wyciągnęli już nie jednego zblokowanego max i nikt tam nigdy nie podawal jakiś śmiesznych dawek uderzeniowych,
przyjmowanie duzych dawek hcg blokuje lh, ma ktoś chec niech se szuka, są badania,
wszystko jest, ja nie mam choty ani czasu,

nie zawsze więcej znaczy lepiej, to jakaś taka dziwna polska metoda na wszystko




Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2018-03-05 16:17:06

Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2018-03-05 16:19:55
piszesz ze dalej nie chce Ci sie rozpisywac to moze i sie nie wypowiesz
Ale bylo tu pare tematow gdzie ktos mial zwykly cykl patenascie tyg i w trakcie podawal 250 czy 500j hcg caly czas tylko nie pamietam co ile i przeciagnal takie dawkowanie za cykl jako odblok i on sie nie udal
Mysle ze dawki 2500e3d nie sa tymi uderzeniowymi i duzymi o ktorych piszesz tylko moze te 30tys ze duzo ale wg mnie choc masz zapewne wieksze doswiadczenie ja bym podawal dopoki test nie bedzie w polowie normy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bloker prolaktyny oraz estrogenu

Następny temat

Ile opakowań HCG kupić?

WHEY premium