SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

płodność na ON

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18486
witam
proszę na początku o zabieranie głosu osoby które mają pojęcie/doświadczenie w tym temacie.
w zasadzie temat prosty jak budowa cepa, czy będąc na bombie ok 2,5 roku można zalać forme stosując hcg, czy konieczne jest zejscie z bomby i przeprowadzenie odbloku ew prosze o pomoc w rozpisaniu
pozdrawiam


Zmieniony przez - majster w dniu 2016-09-14 10:33:41

muscle mass hypertrophy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Można zalać i bez HCG. Syn ma już ponad rok i bardzo zdrowo się chowa

Nie mniej jednak nie zaleca się zapładniania będąc na cyklu. Najlepiej zejść, doprowadzić organizm do homeostazy i dopiero próbować.


Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2016-09-14 10:39:07

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18486
słyszałem, ze bedąc na cyklu mozna splodzic potomstwo ale obawiam sie, ze zeby byl efekt przy nieschodzeniu z bomby bedzie potrzebna kuracja z hcg ewentualnie gdzy bedzie to konieczne to zejscie i pct w tym kierunku


rkarpinski
jezeli jest mozliwosc zalania na bombie, jak bys przeprowadzil wspomaganie z hcg?


Zmieniony przez - majster w dniu 2016-09-14 10:48:51

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tak jest. Bez dwóch zdań. Nie wiem ile masz lat bo nie ma w profilu, ale jeśli poniżej 30 to proponuję PCT i dopiero zalewanie formy.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
Najprosciej zbadać nasienie i zobaczysz na czym stoisz. Idziesz potem to lekarza pokazujesz wyniki jeśli potrzeba ci hcg to bez problemu ci przepisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 182 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3332
badasz nasienie 50zl i masz odp, co do zalania to wielu kolegow na cyklach po <2lata ma coreczki zdrowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18486
rkarpinski
Ponizej trzydziestki, co do jakosci nasienia od kilku miesiecy probojemy i nic wiec badanie zbedne jest. Probowanie na cyklu ma sens z stosowaniem hcg? Jezeli tak to jak dawkowac?

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
Badanie wiele da bo ja tesz próbowałem długo trafić gola , stara zwalała że to od tescia. Zrobiłem badanie i wyszła słaba ruchliwość plemników , dostałem hcg 2 zastrzyki w tygodniu po 5000 jm po miesiącu 1 w tygodniu. Po dwuch miechach jakość nasienia była wręcz idealna do zapłodnienia, i wyszło że to starej wina i lipa narazie z potomstwem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Zgadza sie HCG znacznie poprawia jakosc plemnikow

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 182 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3332
dla kobietki clomid :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18486
Dorzucenie na bombie hcg 2500 e3d poprawi znacznie jakosc nasienia? Czy konieczne jest zrobienie pct? Dodam szczerze, ze jezeli jest taka mozliwosc, ze bedac ON mozna zalac to przy stosowaniu hcg nie widze sensu robienia mocnego, meczacego odbloku
1

muscle mass hypertrophy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propionat (w ampułkach) + oxandrolone +t3 SZTUKI WALKI

Następny temat

Mostek co i jak ?

WHEY premium