SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne przyrosty.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17724
tak też może być, co nie znaczy, że jest to jedyna opcja

Just can't stop!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 16080 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51904
Moim zdaniem twój kolega miał 3 miesięczny cykl na Gainerze
a ty bidoku na sucho się potem dziwisz ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 248
A ja nic nie mogę, żadnych gainerów, kreatyn, białek - problemy zdrowotne :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Tak naprawdę jeszcze nie powinieneś trenować na siłowni.

Twoja przygoda dopiero się zaczyna więc nie myśl o jakiś suplementach. Przyjdzie czas i na przyrosty. W czym masz problem? że kolega ma 1 cm większego ''bica'' ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 248
Nie myślę przecież, przede mną sporo pracy, a może kieeeedyś. :) Hm, ma 4cm większego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 16080 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51904
Przed treningiem też pewnie miał więc o co chodzi ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Jazda na rowerze ! i pij wode z parówek wiesz jak gotujesz - to wzmacnia miesnie :)

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 248
Właśnie nie miał - miał taką samą. Humorystycznie tutaj! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 248
Nie można zrobić takiej ręki jak kolega w 3 miesiące bez niczego? I nie napisałem - na pompie był. Może to ja mam po prostu mierną i mierną genetykę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Weź próbke jego moczu do analizy, sie zobaczy czy nie wpiernicza kreatyny po kryjomu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słuchawki do słuchania muzyki w czasie treningu.

Następny temat

Konto w banku bez 18 lat

WHEY premium