SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwne pytanie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
mam takie pytanie z kad moge dostac plakaty ZA DARMO??? A MOZE wyslac emaila do firm i poporsic ?? ale dobra jakie sa strony producentów??

jesli nie ten dzial prosze przeniesc!!

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Też potzrebuje troche plakatów do rzyozdobienia silowni :] Jakby ktos miał do oddania/sprzedania albo wiedział gdzie poza ggazetami moge je dorwac byłoby super
PS : takie bandery ogumowane też by sie przydały :d

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
tutaj jest temat o plakatach:
https://www.sfd.pl/temat220686/

tez pisałem meile do róznych firm, ale nie chcieli za darmo dac, bo niektórzy je póniej sprzedawali.
Popróbuj moze któras Ci wysle

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
sprobwac mozna zaawsze... moze mi sie uda bylo by fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
wyslalem emaile do olipmu , vitamaxu , magabolu i animala.. zobaczymy czy cos mi wysla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Kiedys wyslalem do Olimpu prosbe o plakaty i dostalem za darmo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
fajnie masz ze dostales zobaczymy co mi odpisza


a ty sa adresy na ktore mozna wyslac emaila zwiazne z plakatami i upominkami
trec: [email protected] albo: [email protected]
olimp: [email protected]
magabol: [email protected]
hi tec: [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Posłałem do chyba 7 czy 8 firm ale jak tak słać zaczniemy to sie wkur vią :d

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
no i nikomu nie wyslą, bo zaraz pełno osób zacznie pisac :-/

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3670
Wystarczy pójść do sklepów z suplementami lub siłowni dostaniesz mase plakatów oczywiście będziesz musiał trafić na "dostawę". Właściciele sklepów dostają masy plakatów razem z odżywkami do promocji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
jak mi nei przesla to wtedy bede szukal po sklepach i pojde do silowni tam gdzie kiedys cwiczylem moze dadza mi jakies ... probowac mozna ale za przesylke musisz zaplacic tych plakatow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sila czy masa - beda sogi

Następny temat

Obciążenie do Sztagni! Które?

WHEY premium