SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne przyrosty.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 248
Witam,

Od 3miesięcy z kolegą chodzimy na siłownię. Taki sam plan, taka sama dieta, bez żadnych odżywek itp., początkowe wymiary praktycznie takie same, a u niego większe rezultaty.
Moja ręka w czerwonym - kolegi w czarnym. Mogę wiedzieć czemu tak mam, że dziwnie mało rośnie w porównaniu do niego? Pragnę nadmienić też, że nigdy nic nie ćwiczyliśmy - taki sam początek, a rezultaty on ma znakomite w porównaniu do moich. Co zmienić?

Pozdrawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
papu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 248
Jemy praktycznie tak samo, napisałem. (Nawiasem mówiąc co sądzicie o ręce kolegi i mojej? Reszta ciała w trakcie, wszystko z czasem! :) )

Zmieniony przez - snuffcio w dniu 2013-03-13 22:32:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 79 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4664
genetyka, technika cwiczen, i pewnie sie nie odzywiacie tak samo a jak wzrost i waga twoj i kolegi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 248
Genetyka na to już nic nie poradzę. Co do techniki ćwiczeń - ćwiczymy razem, staramy się robić tak samo. A co do odżywiania naprawdę jemy to samo, jak Boga kocham! Kolegi wzrost 186, mój 182. Moja waga 65, kolegi 70.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 248
Jakaś opinia czy zmierzamy w dobrym kierunku i małe porównanie rączek? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 79 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4664
daj zdjecie calej sylwetki tu nic nie widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 248
Sylwetka w trakcie, nic ciekawego, pierwsze zdjęcia jak będzie cokolwiek widać sensownego. Wszystko z czasem. :) Pytam o ręce, tak przy okazji, jak już zdjęcie wstawiłem - opinie samych rączek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
chudo strasznie więc nie ma co oceniać. Masz >180cm wzrostu a ważysz tylko 65 kg, więc co tu oceniać? Chudo. Idź jeść i ćwiczyć.

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 248
A coś o koledze ręce, bo się dopytuje skubany? :) Nie patrząc na wagę i wzrost, a tylko ręka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
całkiem spoko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słuchawki do słuchania muzyki w czasie treningu.

Następny temat

Konto w banku bez 18 lat

WHEY premium