SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzik powraca

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
używałem tego bardzo dawno temu chyba po treningu i wlasnie rano na czczo, moze za duza dawke dales jak na poczatek to zmniejsz o polowe i zobacz czy Ci sie zoladek przyzwyczai czy nie, a jak nie to wez to miedzy posilkami i po treningu i tyle.

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
nie ma na to reguly czasami zadziala efekt lawinowy na czczo czasami nawet po posilkach, a czasami wcale, nie wiem jaki srodek to wywoluje ale wiele osob ma chyba z tym problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
cos mi sie przypomina ze wlasnie rano po tym stormie tez sralem na rzadko i chyba tylko po treningu stosowalem i bylo ok, wiesz to drażni kichy po prostu no i "klops" :P

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
to pewnie przez te sterydy w srodku, organizm sie broni bo ja chce byc naturalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
dzik

Nie stosowałem też nigdy odwrotnej piramidy w seriach więc czemu nie.. zobaczymy.



ja dla odmiany przy treningach stricte na słowni zawsze opierałem się o regresje. Jak dla mnie były efektywniejsze od progresji.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
trening 17.03.2015
nogi
wykroki
16kg-10p
26kg-12p
31kg-10p
37kg-10p
42kg-10p

przysiady klasyczne
65kg 15p, 3sx12p

przysiady ze sztnga pod soba

65kg-12p
75kg-10px3s

aeroby rowerek 15 minut

Uwagi: ok

Queblo - no zobaczymy jak to będzie :) najważniejsze ze wkręcilem się w to na nowo i czuje sie juz naprawde dobrze sam ze soba pod tym wzgledem przed wielkanoca wstawię jakies porownanie wymiarow czy cos

Zmieniony przez - dzik w dniu 2015-03-17 20:50:02

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
wykroki to jest sumaryczny ciezar czy na jedna lape?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
laczny ciezar sztangi jaka zakladam na kark i robie najpierw jedna noge w miejscu, pozniej druga, na chodozne niestety nie mam tyle powierzchni, dodam Ci w bonusie,ze całkiem dobrze sobie radze juz z rwaniem sztangi 65 kg z ziemi i zarzucaniem jej na kark w nastepnym tygodniu zrobie siady z 70-tka :) przy okazji bardzo mi to poprawia taka ogolna sprawnosc wiec jakis +

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
nie wiem czy masz hantle, ale ja ostatnio z braku wolnej klatki robilem przysiad przedni z hantlami trzymanymi na barkach/klacie. efekt taki ze smiesznym ciezarem 19kg na lape mam tak porobione czworki ze ledwo chodze . calkiem inaczej wchodzi niz PP ze sztanga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
są hantle :> zobaczymy tutaj nie bede jakos super kombinowal jeszcze

Dzik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domciu

Następny temat

Ćwiczenia na redukcji

WHEY premium