SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzik powraca

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
moglbym sie napic z toba wodki
widze ze nie tylko ja widze w machaniu ciezarem glebszy sens. nie wiem czy to zalezy od jednostki, ale moim zdaniem trening ksztaltuje dusze, uczy poszanowania i pokory. powoduje jednosc ciala z umyslem.
czasami mysle sobie ze kulturystyke wybieraja osoby ktore czerpia satysfakcje z trudu i bolu, jakby ten wysilek przynosil im chwale.
za duzo poruszyles tematow zeby do kazdego w jakis sposob sie odniesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
w sumie postanowilem prowadzic nowy dziennik abym mogl czasem sobie w nim pofilozofować :) sam trening jest swietną odskocznią , a i podnosi poziom endorfin i innych hormonow :) wiec czujesz sie lepiej - kiedys takiego kwejka widzialem - "szczescie zalezy od zestawu dobranych lekow" czy cos w tym stylu, ten lek jest bardzo skuteczny ;]

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
i powiem Ci szczerze (wstawilem fote ale jestem tu dosc anonimowy wiec moge pisac sporo) ze wlasnie dzieki temu ze cwicze to nie siegam po alkohol w chwilach slabosci a jest ich sporo

Zmieniony przez - dzik w dniu 2014-11-16 00:54:18

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja juz dawno odkrylem ze alkohol nic mi nie daje procz chwili zapomnienia. problemy sie nie rozwiazuja a sa dalej, a trening powoduje to ze na chwile sie od tego odcianasz(rowniez zapomnienie) ale po chwili wracasz z innym nastawieniem i spojrzeniem na dana sprawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Dobrze Was poczytać.

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
dzis cos "ćmi " mnie glowa w okolicach oczu, ale zrobilem calkiem dobry trening, moj przyjaiel wysnuł ostatni ze bycmoze moja klatka potrzebuje wiekszej ilosci powtorzen skoro normalna piramida 12-10-8-6 nie dzialala ani schodzenie na 3-4 ruchy na wiekszych ciezarach wiec staram sie robic wiecej ruchow , teraz docelowo mam wstepne zmeczenie no i tez duzo lepiej jestem w stanie wyczuc prace kaltki z czym borykalem sie zawsze

klatka+barki przod/bok

1.rozpietki na płaskiej (ciezar jednej sztangielki)
12kg-18p
14kg-2x15p

2.wyciskanie hantli leżąc na ławce poziomej (ciężar jednej sztangielki)
22kg-15p
24,5kg-12p
27kg-10p
30kg-9p (poprawa o jedno powtorzenie w stosunku do zeszłego tygodnia zawsze coś na + )
3. wyciskanie hantli złączonych "młotkowo" leżąc na lekkim skosie dodatnim hantle po 20 kg
3x10p , 7p
4. przenosy sztangielki
21kg-15p
22,25kg-15p
23,5kg-15p
24,75kg-15p (calkiem dobrze dzis wyczulem sobie to cwiczenie)

barki przod
wnosy przodem stojac hantle po 12kg 4x15p
barki bok
wznosy stojac bokiem
7kg-15p
9kg- 4x12p

kółko 2x15p

aeroby 20 minut

micha bez zmian

waga 76,2 kg, dość szybko skacze , nie będę dokładac michy ani jej ucinac, ewentualnie dołożę aerobow ale kreatyna się rozkręca :)

miło mi że piszecie chłopaki, cokolwiek by się nie działo zawsze trzeba pamiętać o tym co czyni nas lepszą wersją samego siebie, mnie trening nauczył konsekwencji w działaniu, jesli mam jakąś rzecz do zrobienia to główkuje nad nia aż zrobie, nie wazne czy jest to projekt placu w warszawie, rysunek referat czy robienie jedzenia :) dziś odmówiłem właśnie wódki - chlapnąłem 1/4 kieliszka i zawinalem się na trening, czasem taka wódka przedtreningowo w malej ilosci fajnie działa :> ale nie można z tym przesadzać i ilość dużej łyzki stołowej to max

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Mnie treningi siłowe nauczyły przede wszystkim cierpliwości. Natomiast kolarstwo chyba wytrwałości no i determinacji. Wstawanie o 3 w nocy, gdy na zewnątrz zimno a wszyscy jeszcze śpią i jazda, coś pięknego...
Sport jest piękny :)

BTW, faktycznie szybki skok wagi !

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
kreatyna ciagnie duzo wody, no i mam duzo pracy siedzacej jest czas na regeneracje wiec organizm tak mi się odwdziecza :) nie znam się na kolarstwie ale podziwiam wytrzymałość zajmujących się tym ludzi

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
na mnie kreatyna nie dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
dzik
kreatyna ciagnie duzo wody, no i mam duzo pracy siedzacej jest czas na regeneracje wiec organizm tak mi się odwdziecza :) nie znam się na kolarstwie ale podziwiam wytrzymałość zajmujących się tym ludzi


ale to ciągnie przede wszystkim do mięśni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domciu

Następny temat

Ćwiczenia na redukcji

WHEY premium