SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyny uwazajcie z odchudzaniem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
No naprawde, dziewczyny głupiejąwogole ludziom juz sie w głowach przewraca, kazdy chce byc najpiekniejszy, najmądrzejszy itda podstawowe wartosci przestały byc wazneehh

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6392
o mój Boże....

Szlachetne zdrowie, ile Cię trzeba cenić...ten tylko sie dowie kto choć raz potrenował:p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej,poważnie,coraz więcej dziewczyn i nie tylko(!) odchudza się w przerażająco głupi sposób.
Qazar,korzystając z okazji mam pytanie: co byś polecił 13 dziewczynie,która koniecznie chce schudnąć,ma 164cm i waży 51kg,moim zdaniem to nie jest za dużo (ja mam 168 i 51 i robię masę,bo mnie wkurza ta waga),ale nie wiem jak wygląda,napisałam do niej,bo opis tego co robi mnie przeraził,ale nie wiem czy dieta wysokobiałkowa w tym wieku jest odpowiednia? panna stosuje jakieś głodówki,albo dni owocowe,jak jej można pomóc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
to nie foto montaz ,nietstey z przykroscia stwierdzam ze swiat oszalal z tym kultem bycia szczuplym,jestes szczuply jestes cool odnosisz sukces ,i do czego nas to zaprowadz? zobaczcie jaki to jest biznes te fat-burnery,przyzady treningowe i ksiazki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Laura w tym wieku taka dieta zabuzy uklad hormonalny ,Polecam bialko,zlozone wegle i zdrowe tluszcze,w formie diety zone 40% kalori ze zlozonych weglowodanow ,30% ze zdrowych tluszczy i bialek ,z bilansem na zero a modyfikowanym sportem(silownia,fitness) ,skoro chce sie odchudzac niech to zrobi w zdrowy sposob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie,o to chodzi,żeby sobie zdrowia nie niszczyć,jeszcze w tym wieku,jezu...

ok.to wyślę jej te proporcje,dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
tragedia

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140
No tak - niektore dziewczyny mysla ze jak sie odchudza do samych kosci beda piekne i sexy, a niektorzy faceci ze jak beda jak najwieksi i jak najbardziej umiesnieni (pomijam zawodnikow) to beda przystojni i beda podobali sie wszystkim kobietom.

"Jeśli chcesz rozwijać siebie ciesz się, że nazywają cię głupkiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Wiesz co qazar? Powiem Ci wiecej... Te dziewczyny wciaz uwazaja, ze sa grube! Anoreksja to ejst choroba psychiczna i nie ma co do tego zadnych watpliwosci! A co gorsza to coraz wiecej dziewczyn chcialoby miec figury jak modelki i ratuja sie przy tym bulimia itp. :/
Co do kolezanki Laury P. to w tym wieku bardzo wazna jest zbilansowana dieta i nie mozna jej zredukowac do mninimum. Nalezy obowiazkowo dostarczac niezbednych substancji odzywczych. Co najwyzej mozna ja ograniczac gdy mamy do czynienia z typowym obzarstwem. A tak to po prostu bac o odpowiednia ilosc WW (szczegolnie zlozonych) i bialka, starajac sie nieco (nigdy do 0!) ograniczac tluszcze i WW proste. A tak poza tym to trening, trening, trening... Oczywiscie glownie aeroby.

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 850 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10949
masakra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK SIE ODZYWAIAC ABY NIE ZATRZYMYWAC WODY POD SKORA?

Następny temat

w jaki sposób się odżywiać?

WHEY premium