SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyna i kick-boxing

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9382

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 135


Hej ! Mam na imie Ania i mam 13 lat ostatnio zaczełam interesować sie kic-boxingiem. Chciałabym sie zapisać na zajęcia lecz nie jestem pewna czy rodzice by sie zgodzili Przymierzam sie do powiedzenia im o moim planie ale nie wiem jak na to zareagują !!!!! Nie wiem jak ich do tego przygotować i przekonać bo oni uważają ze dziewczyny nie powinny sie bić Prosze zebyście mi doradzili jak mam ich przekonać i czy w ogóle powinnam zajać sie kick-boxingiem ?? A i mam prośbe bo nie moge nigdzie sie dowiedzieć czy w moim miescie są kluby kick-boxingowe mieszkam w LUBINIE jak ktoś wie o takich klubach to prosze pisać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

learn to live with it or die !! = naucz się z tym żyć lub zgiń !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
wszystko fajnie, ładnie pięknie - ale to jest temat sprzed 3 lat
na przyszłość proszę patrzeć na daty i zakładać nowe tematy, bo archeologia będzie karana

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
- Sport.Klub Polit.Lubelskiej
- MKS "KALINA-LUBLIN"
- Lubelskie Stowarzyszenie Sztuki Sportów Walki, Samoobrony i Rekreacji;
http://www.pzkickboxing.pl/kluby_czlonkowskie.html

Argumentacja... wszystko zależy od tego jakie masz zdolności "pociskania kitu" Musisz rodzicom sprzedać KB jako np dobry początek samoobrony- w końcu świat staje się coraz bardzioej niebezpieczny i nie wiadomo kiedy będziesz potrzebować umiejętności dobrego kopania ...
Możesz sama się najpierw wybrać na trening i pooglądać jak to wszystko wygląda. Jeżeli na treningu nie leje się krew, to zabierz tam ze sobą rodziców, niech też sobie pooglądają i zobaczą, że to kształcąca dyscyplina. Dużo daje rozmowa rodziców z trenerem. Co jak co, ale on to powinien najlepiej zareklamować swoją dyscyplinę
Próbuj. Wykaż się inwencją. Życzę powodzenia.
pzdr.

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
wytlumacz im ze kickboxing to w koncu sport a nie walka uliczna-nawet jakby trening byl bardzo kontaktowy to przeciez nikt nie bedzie bil 13 letniej dziewczyny.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Ja nie rozumiem po co dziewczyny sie tak szpecą. Za kilka lat bedziesz miala zgrubiale łuki brwiowe i rozklapciały nos. Warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
mi też zabraniali jak byłem młody i zapisałem sie dopiero jak nie mieli na to wpływuwpływu
a radze Ci tak.powiedz rodzicom (albo lepiej mamie jeśli masz z nią lepszy kontakt jak z ojcem to z nim) że chciałabyś uprawiać sport poprawić kondycje zdrowie sylwetke i takie tam a jak sie spytają jaki to powiedz że kickboxing i broń mocno zdania jak zobaczą że Ci zależy to pozwolą dużo dziewczyn trenuje kickboxing.powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Vt Serafin, no bez przesady, ja swoim łukom brwiowym nie mam nic do zarzucenia (nosowi zresztą też), a jednak MT jest bardziej kontaktowe od kicka.

Dziewczynę, zwłaszcza w tym wieku dadzą i tak na semi i to w pełnym osprzęcie, więc nic się jej tam raczej nie stanie. Porusza się, usprawni, fajnie spędzi czas i tyle. A poza tym na 90% znudzi jej się zanim w ogóle ją dopuszczą do normalnych sparingów

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Villemo - nasza koleżanka jest z LUBINA. W Dolnośląskiem. Nie z Lublina.

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 135
No raczej mi sie NIE ZNUDZI poniewaz jak czegoś bardzo chce to nawet rodzice mnie nie zniechęcą !!!!! A co do rozwalonych nosów itp. to i tak mam cos podobnego w domu z bratem Postaram sie przekonać rodziców

learn to live with it or die !! = naucz się z tym żyć lub zgiń !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 718
z tego co wiem, to w Lubinie jest Taekwondo, podobny sport do kickboxingu ale mniej kontaktowe, wedlog mnie bardziej odpowiedni sport dla dziewczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 135
To ze Taekwondo jest to ja wiem ale ja wole kick-boxing =)

learn to live with it or die !! = naucz się z tym żyć lub zgiń !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
Mój błąd, za szybko czytałam przepraszam...
Ale to i tak chyba nie zmienia meritum zagadnienia.

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pare filmików ( kyokushin)

Następny temat

Kontuzje z MT

WHEY premium