SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy zawodnika sportów walki"Krzysztof Rosa"

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
a napisz w jakiej formule i kiedy dokladnie walczysz pewnie pisales ale mi umknelo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635
Puchar Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu 17 maja Hala Rondo Konin, kategoria - 70 kg "Elita" czyli brązowe i czarne pasy razem ja mam pas Brązowy, Zapraszam wszystkich z Okolic Turniej będzie się odbywał dwa dni sobota i niedziela ja startuje w sobotę.

Dzsiaj na siłowni delikatnie 10 minut pracy 5 pompek 10 brzuchów, 15 przysiadów starałem się zrobić jak najwięcej obwodów
później 30 minut Kardio żeby wagę doszlifować, przy okazji robię Sylwetkę hehe jeśli można by to tak nazwać bo założyłem się z moim kolegą z pracy kto pod koniec maja będzie miał mniej tkanki tłuszczowej tak że jeśli będzie się czym chwalić to wrzucę fotkę z wycinki hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no to juz niedlugo w podobnym czasie mamy start
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
to powodzenia nie daj się zadusić

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635
Dzięki żeleś dobrze się czuję małe kontuzje zaleczę i będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635
Dzisiaj rano tylko areoby po powrocie do domu odwiedził mnie kurier z paczką od Hi Teca więc gęba się cieszy zregeneruję się i będą suple na to żeby dobrze trenować.




Wieczorem poprowadziłem trening grupy początkującej w dużej mierze dzieci, i potem rozgrzewka gimnastyczna na piłce i walki po 8 minut 5 walk i całkiem dobrze się czuję jutro już tylko sauna jak będzie waga w dobrym limicie to wieczorem pizza




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Nie masz problemów ze skurczami przy takiej ilości treningów i stosowaniu przedtreningówki???
Ja ponad pół roku temu też miałem pewne przygotowania i w ciągu tygodnia robiłem ponad 7 treningów i do tego przed treningami MMA brałem przedtreningówkę i podczas sparingów w parterze łapały mnie skurcze w łydkach i w dwugłowych uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635
Jeśli chodzi o skorcze to nie mam zadnych przed treningowki jak biore to tylko pobudzajace unikam tak zwanych pompujacych, duzo tez wynika z tego ze moj sposob walki jest luźny staram sie duzo ruszać i przedramiona w ogule sie nie pompuja i trzeba pamietac o dobrej diecie oraz witaminaCh i minerałach no i mega ważny sen, jak tylko mam możliwość śpie w ciagu dnia 1,5 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635
Dzisiaj tylko relaks w saunie a za chwilę na kolację pizza z szynką i ananasem przygotowana przez moją żonkę ,

Pozdrawiam wszystkich na diecie i trenujących

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635
Dzisiaj rano Aeroby i wieczorem ostatni trening na macie, dużo drili i jedna szybka waleczka jutro tabata na której za dużo robił nie będę i aeroby więc ten tydzień będzie niesamowicie powolny i nudny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Creasteron

Następny temat

Probki

WHEY premium