SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - Ann

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
30.08.2019
W piatek brak treningu. Chciałam iść lekko pokręcić ale po 16 zaczeła się burza. Ale za to pojechałam do rodziców i przywiozłam sobie pełno ogórków, pomidorów i cukin Co do diety to luźno było. nawet w sumie nie pamiętam co jadłam ale kawałek czekolady zjadłam.

31.08.2019
Trening po 8.00 rano. Akurat nie było jeszcze ciepło.
Co do treningu to miałam 3x15 min 95-100% FTP z przerwą 6 min. Już na rozgrzewce czulam, że będzie ciężko i się nie myliłam. Pierwsza pietnastka ciężko, zastanawiałam się czy w ogóle nie odpuścić treningu. Ale z drugiej strony stwierdziłam, że zrobie tyle ile będę wstanie. Zawsze to lepsze niż nic. Ostatecznie wykonałam cały trening według założeń. tętno przy powtórzeniach bardzo wysokie.


DIETA
1. placek z mąki ryzowej z bananem, wheyem
2. faszerowana papryka wołowiną i warzywami
reszta posiłków na przyjęciu. wpadło m.in ciasto, żurek, kurczak.
od jutra wracam do diety !

dożynkowe ludziki





-------------------
Chleb pieke w piekarniku





Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2019-09-01 09:10:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
zdjecie z ludzkiem mega

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Dzień 1.09-3.09
Bez treningów. Pracowałam po niecałe 10 godz dziennie i jak już przychodziłam po 21 do domu to marzyłam tylko o kąpieli i spaniu. sierpień i pierwsze 3 dni września pod względem treningów i diety słaby ale w sumie miał być lużno pod każdnym względem

Dzień 4.09
Rozpiska od trenera jest, czas powrócić do regularnych treningów oraz diety. Rano się zważyłam 55,7kg. Nie ma źle patrząc, że od miesiąca wpadają słodycze i inne smakołyki.Od maja udało mi się schudnąć niecałe 10kg. Cieszy fakt, że mimo odstępstw waga cały czas utrzymuję się w okolicach tych 55 kg. To aż dziwne bo wcześniej przez kilka lat próbowałam schudnąć to ciężko było zejść poniżej 63 kg Dzisiaj już waże 55,2 kg.

Rano przed pracą trening. 11 stopni. dobrze,że ubrałam się ciepło bo niska temperatura plus wiatr i można zamarznąć.

TRENING
Rower- dzisiaj w planie trening siły. 6 akcentów po 5-7 min z kadencją 68-70 i mocą 95-100% FTP. Wszystkie odcinki przejechane według planu. lubię jeździć z taką kadencją Podsumowując trening trwał 1:34 godz , dystans: 46,7 km

DIETA
1. placek z mąki ryżowej z bananem, wheyem i masłem orzechowym
2. owsianka ze skyrem, orzechami i łyżeczką dżemu
3. makaron z mięsem mielonym, kalafiorem i pomidorami
4. placki z cukini i marchewki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
Dystans robi wrazenie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
05.09.2019

TRENING
przed pracą trening. trochę cieplej... 13 stopni
mocny rower 4x5 min 105% FTP. Zadowolona jestem z treningu, wszystko przebiegło według planu, nawet nogi nie bolały po wczorajszym treningu. W sumie wyszło 1:33 godz jazdy i 43,3 km Fajnie, ze wróciła chęć trenowania. Ostatnio zniechęcona byłam do wszystkiego. w tym roku jeszcze na urlopie nie byłam, czuć zmęczenie. Ale jeszcze tylko 2 tyg

DIETA
DIETA
1. placek z mąki ryżowej z porzeczką, wheyem i masłem orzechowym
2. owsianka ze skyrem, orzechami i łyżeczką dżemu
3. makaron z piersią z kurczaka i pomidorami
4. placki z cukini i marchewki oraz wafle kukurydziane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
6.09.2019

uff doczekałam się piątku.

TRENING
Dzisiaj w planie aktywna regeneracja czyli spokojna godzinka na rowerze. Złapał mnie niestety deszcz plus dość mocno wiało. Miałam wrazenie, że stoje w miejscu. Nie lubię jak muszę robić treningi rano. Bo zawsze są nieodpowiednie warunki - niska temperatura/deszcz/ oraz dodatkowo musze kontrolować czas . A po południu piękna pogoda
Rower- 1 godz, dystans 27,6 km

DIETA
1. placek z mąki ryżowej z bananem, wheyem i masłem orzechowym
2. owsianka ze skyrem, orzechami i łyżeczką dżemu
3. makaron z piersią z kurczaka i pomidorami
4. ostatni posiłek pewnie makaron z pomidorami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
Aniu napisz nam proszę laikom, co oznaczają skróty m.in. FTP czy pojecie kadencji?


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2019-09-06 09:54:11

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
Aniu zyjesz?:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Powrócę do dziennika po urlopie czyli na początku października. Wreszcie od jutra zaczynam urlop. Juz czułam przemęczenie bo non stop łapala mnie jakaś infekcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Na początku września brałam udział w zawodach mtb podjazd na magurke ponad 480 m w gore jak dobrze pamiętam. Zajęłam 2 miejsce w kategorii. Nie mam co prawda roweru mtb ale rower z komuni dał rade. Śmiesznie było ale udało się wjechać

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę planów A i B, sugestie, porady, zmiany.

Następny temat

Problemy z erekcja i zbyt mała ilość plemników.

WHEY premium