SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - Ann

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225720
Hej,
Kiedyś udzielałam się na forum – od kilku lat przeglądałam niektóre dzienniki i czasem coś skomentuje. Ale postanowiłam to zmienić i powrócić do prowadzenia dziennika, Przy okazji zmieniając dział (wcześniej dział Ladies).

Pokrótce. Mam na imię Ania, przez kilka lat (studia) trenowałam ergometer wioślarski. Studia się skończyły i przyszedł czas na nowy sport wytrzymałościowy - rower. Jeżdżę 4-5 razy w tygodniu. Tylko w sezonie zimowym trenuje na siłowni. Kiedyś nie wyobrażałam sobie nie trenować siłowo, aktualnie nie wyobrażam sobie trenować tylko siłowo.

DIETA
nie liczę dokładnie kalorii. Jem dużo węglowodanów, mniej białka i tłuszczy. Moja dieta jest prosta, nie lubię kombinować, często jem to samo
Zazwyczaj opieram dietę na następujących składnikach:
Źródła białka: mięso, jajka, nabiał, whey,
Źródła węglowodanów: makaron, ziemniaki, ryż, płatki owsiane, owoce, mąka ryżowa
Źródła tłuszczu: olej kokosowy, orzechy, tłuszcz zawarty w mięsie, jajkach

nie lubię się rozpisywać, będę wszystko pisała na bieżąco. Wypiski od jutra


1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
No w koncu :P musialem ja popedzic na pw :P
witaj w Juniorach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33023 Napisanych postów 23124 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277955
Witaj :) - będzie podglądane :) Powiew świeżości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Fajny rower, pożyczysz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
złamałbys rame%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225720
Dzień 29.08.2019
Przed treningiem 20 min drzemka. Codziennie wstaje po 5 i nie wiem czy pogoda czy niewyspanie ale ledwo zywa byłam po pracy.

Rower
Dzisiaj trening siły czyli jazda 5-7 minutowych odcinków z kadencją 65-70. niestety mam problem z synchronizacją polara i nie mam jak wrzcić treningu. koniecznie muszę zmienić licznik bo polar doprowadza mnie do szału oczywiście wieczorem po treningu rolowanie i rozciąganie.
dystans:57,14 km
czas: 1:49 godz


DIETA
1. placek z mąki ryżowej z wheyem, bananem i masłem orzechowym
2. owsianka ze skyrem
3. makaron z mięsem mielonym, kalafiorem i marchewką
4. razowiec z twarożkiem i ogórkiem

Razowiec pieke sama


---------------------------
TomQ-MAG
No w koncu :P musialem ja popedzic na pw :P
witaj w Juniorach

monkey22
Witaj :) - będzie podglądane :) Powiew świeżości

rutkow
Super , bede zagladac

Witam

anubis84
Fajny rower, pożyczysz

Nie



Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2019-08-29 21:16:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
razowiec wyglada jak z obrazka jakis konkretny przepis sprawdzony masz, czy metoda prob i bledow?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225720
Dalej modyfikuje przepis bo nie jest idealny. Swoja droga czasem wychodzi mi zakalec ale tez dobry. Ja ogolnie nie mam talentu kulinarnego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33023 Napisanych postów 23124 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277955
Odnosnie chleba - pieczesz w piekarniku czy maszynce?? Mam maszynkę od kilku dni i szukam sprawdzonych przepisów do niej :) zakwas jutro zaczynam wyrabiać sam więc za 5 dni będe miał podkład do swojego chleba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225720
Wypiski z piątku i soboty dam jutro rano :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę planów A i B, sugestie, porady, zmiany.

Następny temat

Problemy z erekcja i zbyt mała ilość plemników.

WHEY premium