SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - Ann

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 44 Napisanych postów 7502 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 202670
Hej,
Kiedyś udzielałam się na forum – od kilku lat przeglądałam niektóre dzienniki i czasem coś skomentuje. Ale postanowiłam to zmienić i powrócić do prowadzenia dziennika, Przy okazji zmieniając dział (wcześniej dział Ladies).

Pokrótce. Mam na imię Ania, przez kilka lat (studia) trenowałam ergometer wioślarski. Studia się skończyły i przyszedł czas na nowy sport wytrzymałościowy - rower. Jeżdżę 4-5 razy w tygodniu. Tylko w sezonie zimowym trenuje na siłowni. Kiedyś nie wyobrażałam sobie nie trenować siłowo, aktualnie nie wyobrażam sobie trenować tylko siłowo.

DIETA
nie liczę dokładnie kalorii. Jem dużo węglowodanów, mniej białka i tłuszczy. Moja dieta jest prosta, nie lubię kombinować, często jem to samo
Zazwyczaj opieram dietę na następujących składnikach:
Źródła białka: mięso, jajka, nabiał, whey,
Źródła węglowodanów: makaron, ziemniaki, ryż, płatki owsiane, owoce, mąka ryżowa
Źródła tłuszczu: olej kokosowy, orzechy, tłuszcz zawarty w mięsie, jajkach

nie lubię się rozpisywać, będę wszystko pisała na bieżąco. Wypiski od jutra

1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7736 Napisanych postów 148535 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180111
No w koncu :P musialem ja popedzic na pw :P
witaj w Juniorach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 6079 Napisanych postów 7779 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 230743
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 10484 Napisanych postów 117634 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1384253
Fajny rower, pożyczysz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7736 Napisanych postów 148535 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180111
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2492 Napisanych postów 41391 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 351698
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 44 Napisanych postów 7502 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 202670
Dzień 29.08.2019
Przed treningiem 20 min drzemka. Codziennie wstaje po 5 i nie wiem czy pogoda czy niewyspanie ale ledwo zywa byłam po pracy.

Rower
Dzisiaj trening siły czyli jazda 5-7 minutowych odcinków z kadencją 65-70. niestety mam problem z synchronizacją polara i nie mam jak wrzcić treningu. koniecznie muszę zmienić licznik bo polar doprowadza mnie do szału oczywiście wieczorem po treningu rolowanie i rozciąganie.
dystans:57,14 km
czas: 1:49 godz

DIETA
1. placek z mąki ryżowej z wheyem, bananem i masłem orzechowym
2. owsianka ze skyrem
3. makaron z mięsem mielonym, kalafiorem i marchewką
4. razowiec z twarożkiem i ogórkiem

Razowiec pieke sama

---------------------------
TomQ-MAG
No w koncu :P musialem ja popedzic na pw :P
witaj w Juniorach

monkey22
Witaj :) - będzie podglądane :) Powiew świeżości

rutkow
Super , bede zagladac

Witam

anubis84
Fajny rower, pożyczysz

Nie

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2019-08-29 21:16:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
razowiec wyglada jak z obrazka jakis konkretny przepis sprawdzony masz, czy metoda prob i bledow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Dalej modyfikuje przepis bo nie jest idealny. Swoja droga czasem wychodzi mi zakalec ale tez dobry. Ja ogolnie nie mam talentu kulinarnego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 6079 Napisanych postów 7779 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 230743
Odnosnie chleba - pieczesz w piekarniku czy maszynce?? Mam maszynkę od kilku dni i szukam sprawdzonych przepisów do niej :) zakwas jutro zaczynam wyrabiać sam więc za 5 dni będe miał podkład do swojego chleba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Wypiski z piątku i soboty dam jutro rano :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] S___s

aerofull