SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z erekcja i zbyt mała ilość plemników.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 31
Mam takie przykre pytanie. Kiedys za malolata dużo cwiczylrm były też różne cykle a że byłem mało doświadczony od lok był mi mało znany. Później niestety moje drogi poszły bardzo w alkohol. Meczylem się z tym sporo czasu. Wkoncu przyszedł czas na opamiętania. Detoks w oddziale zamkniętym, ws, ywka alkoholowa grupa AA. Stało się. Wróciłem do żywych od roku nie tykam alko. Zaczelem ćwiczyć był cykl z deki i testo.po cyklu odblok z HCG i clomid. ozenilem się i tu zaczęły się schody. Ogromny spadek libido. Erekcja niepełna. Jeden stosunek bo o drugim nie ma mowy. Zrobiłem badanie nasienia i jest zbyt mała ilość plemników. Ruchliwosc i reszta ok ale ta ilość. Moje pytanie. Jakie badania zrobić krwi żeby coś ustalić czy są jakieś środki na moje problemy, do jakiego lekarza się udać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
witaj, przede wszystkim zaczac trzeba od poczatku,
badania FSH, LH, prolaktyna, estradiol, progesteron, test wolny, shgb
i na tej podstawie ebdziesz wiedzial, jaka jest kondycja hormonalna, jednak pewnie bez wizyty u dobrego ednokrynologa sie nie obejdzie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningowy - Ann

Wiecej