SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik lafaya

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Sprawdzaj sprawdzaj
(chyba że masz tu na myśli dział Kuchnia, to nie odwiedzam, choć poprzeglądałem )

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
joł
Tydzień już nie ćwiczyłem i słabo jadłem, jutro przeprowadzę normalny trening i wstawię fotki mojej figury ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Ok czekamy zatem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257
powiedzcie mi o co w tym chodzi , tez chce zacząć cwiczyc a nie mam pojecia co wy wypisujecie ;p
gdzie jest ten trening lafaya? nie rozumiem nic z tego;p

Zmieniony przez - JestemDawid w dniu 2012-01-19 22:54:44

Liczę na rzeźbę i siłę , masa odpada , ponieważ zmniejsza moją ZWINNOŚĆ! Chociaż nie powiem że mała masa by mi sie przydała ;d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Trening silowy bez sprzetu - jego ksiázka tam masz wszystko opisane treningi ćwiczenia itp , ewentualnie znajdziesz gdzieś pdfa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257
Zobacze moze ją kupie ,a jaki trening jest lepszy ? Lafaya czy Mawashiego , dla kogos kto chce zrobić rzeźbe ?

Liczę na rzeźbę i siłę , masa odpada , ponieważ zmniejsza moją ZWINNOŚĆ! Chociaż nie powiem że mała masa by mi sie przydała ;d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Na dłuższą metę trening Lafaya dlatego że stale powiększasz progres w ćwiczeniach, ćwiczenia są różnorodne jest wiele zalet... Trening Mawashiego z kolei jest praktyczny, i dla kogoś kto powraca bądź zaczyna swoją przygodę z ćwiczeniami, może okazać się również dobrym treningiem do zbudowania jakichś podstaw (plan bez problemu można modyfikować)... WGL CO TO ZA PORÓWNANIE Dawid ! chudy jesteś to nie myśl teraz o rzeźbie... Najpierw musisz złapać masy mięśniowej, pisałem Ci już o tym wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Też jestem zdecydowanie za lafayem. A masa czy rzeźba to wg mnie kwestia diety, trening jest taki sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257
Dzięki waszej motywacji , zamówiłem książkę Lafaya :) Poczytam i założe dziennik ;p

Liczę na rzeźbę i siłę , masa odpada , ponieważ zmniejsza moją ZWINNOŚĆ! Chociaż nie powiem że mała masa by mi sie przydała ;d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Gratulujemy wyboru :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odpowiedni Trening?

Następny temat

Szukam pomocy w pokazaniu jak cwiczyć , jak sie żywić i jak postępować.

WHEY premium