SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Trenigowy Tomasz Bobrowski

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29057

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dobry koń z Twojego przyjaciela!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Borys to Rafał Borysiuk,zawodnik wagi ciężkiej jeden z najmłodszych w Polsce zawodników tej kategorii i jak startował bo ma chwilowa przerwę to ważył na scenie 110kg-jego obecna waga to 112 kg i wraca do formy.
Jest mega kumplem i super znawca w temacie.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Pooglądałem sobie Jego foty w formie startowej i na prawdę ciężka artyleria!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
dobry dobry i nie tylko zawodnik ale i czlowiek ..... wielu osobom rowniez pomogl zrobic swietna forme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Świetna akcja i chłopaki na pewno bardzo się ucieszyli

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no a pamietam jeszcze (wracajac do borysa) jak go jeszcze nie znalem zobaczylem na zawodach w warszawie i piotrkowie.. robil mega wrazenie... wielki chlop i znakomita sylwetka....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Pisze koledzy bo bede nie obecny tydzień czasu,uciekam na odpoczynek-wiem że to nie najlepsza pora w moich przygotowaniach ale takie były dawne plany i nie mogłem odmówić synkowi.
Nie załamuje rąk bo będe miał siłownie,choc szczerze nie wiem czy za dużo na niej spędze czas,gorzej z jedzeniem-na pewno nie skuszę sie na słodycze ale bede jadł wszystko co przygotują.Powiem tak,zdarzało się gorzej wylecieć z obiegu przez chorobę i lub kontuzje,więc ten tydzień mam nadzieje nie zaprzepaści moich szans na jesień.

Może wruce wypoczęty i głodny sukcesu ostrego treningu a organizm zareaguje jak należy i może brakowało mi dawno takiej laby.

Pozdrawiam i jak wrucę to wrzucę foty z plaży-hahaha,

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Baw się dobrze i uważaj na siebie. Trenuj i trzymaj dietę, oczywiście wszystko w granicach rozsądku Pamiętaj - konkurencja nie śpi!

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
dokladnie pilnuj sie tam !!!!! i uwazaj tez zeby w glupi sposob nie zlapac kontuzji....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906


Jestem cały i zdrowy,waga kilogram mniej-zaliczone tylko dwa treningi-siłownia była mega śmieszna-więc nie czułem nawet pompki,do tego jedzenie szczególnie popołudniem bardzo wegetariańskie,nadrabiałem Ultra Amino 5100-ile sie dało.Nie powiem że nie zdarzyło Mi sie wypić piwko i nawet jednego loda wciągłem.Ale już od wczoraj dieta trening juz był ostro pociśniety KLATKA I BRZUCH,oraz dzis rano areoby-nie jestem dumny z formy ale wrócę szybko do pełnych kształtów.Niżej wrzucę fotkę z czwartku-dużo pływałem.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytania do Karola Małeckiego

Następny temat

cos na sile?

WHEY premium