SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzień ciężkiej klatki

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Ja zaczynam rozgrzewkę
20kg x 20
70kgx 20 x 2
120kg x 10 x 2
150kg x 6
180kg x 3

i potem wchodzę na właściwe ciężary...nigdy nie mam problemu z przeskokami o 20-30kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 278 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3932
Dyskusja sie fajnie rozwineła to może teraz coś napiszecie na ten temat

https://www.facebook.com/Road.To.Glory.By.JIL/videos/1126817637369110/

Pomijam fakt ze gosc tylko dołem posladków styka z ławka ale i tak kosmos, łokcie nawet nie zginaja sie do kąta 90 stopni , z ciekawosci macie jakies ćwiczenia na zwiekszenie mobilnosci w lędźwiach własnie żeby powiekszyć mostek ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1919
Co to za zawody? Chciałem w Żywcu wystartować, zbyt późno się zdecydowałem efekt brak miejsc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
bynio38
Co to za zawody? Chciałem w Żywcu wystartować, zbyt późno się zdecydowałem efekt brak miejsc.

Niestety jest termin zgłoszeń i trzeba się tego trzymać. Trochę szkoda, ale cóż poradzę powinno być także w dniu zawodów, może za jakąś opłatą dodatkową dla tych niezdecydowanych wcześniej.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1919
Niestety ponowiłem dopiero 8 tygodni temu treningi na siłę,początkowo myślałem o starcie na jesieni, sobotnia próba spowodowała że mam ochotę gdzieś wystartować. Raz że wracam szybciej niż się spodziewałem, dwa rozeznać się w temacie po latach przerwy. Szukam klubu najlepiej ze śląska który by mnie ' przygarnął ' mam sporo entuzjazmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
HemaTestosteron
Dyskusja sie fajnie rozwineła to może teraz coś napiszecie na ten temat

https://www.facebook.com/Road.To.Glory.By.JIL/videos/1126817637369110/

Pomijam fakt ze gosc tylko dołem posladków styka z ławka ale i tak kosmos, łokcie nawet nie zginaja sie do kąta 90 stopni , z ciekawosci macie jakies ćwiczenia na zwiekszenie mobilnosci w lędźwiach własnie żeby powiekszyć mostek ??




Dla mnie to nie jest wyciskanie ....może jakieś marne dociskanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 278 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3932
W Z O R EK


Dla mnie to nie jest wyciskanie ....może jakieś marne dociskanie


Ale przyznasz że na niektórych zawodach by przeszło
Macie jakies sposoby na "powiekszenie " mostkowania ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
bynio38
Niestety ponowiłem dopiero 8 tygodni temu treningi na siłę,początkowo myślałem o starcie na jesieni, sobotnia próba spowodowała że mam ochotę gdzieś wystartować. Raz że wracam szybciej niż się spodziewałem, dwa rozeznać się w temacie po latach przerwy. Szukam klubu najlepiej ze śląska który by mnie ' przygarnął ' mam sporo entuzjazmu.

No niestety maks w Żywcu to 60 zawodników. Coraz więcej jest zawodów na pewno się załapiesz.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Wracajac do tematu i tu jedenj z wypowiedzi to jakbym mial zaczynac od 80kg trenign to raz przy moim cierzaze na raz to by mi stawy wylecialy barkowe i lokcie bokie chyba , a i druga rzecz to robiac taka analogincza rozgrzewke to jak chyba bym musial 150 zakldac zamiast 20kg na pierwsza serie co jest skrajnie nieodpowiedzialne.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
dodam ze rogrzewke jak sie planuje to wiem po sobie i po ludziach ktorym pomagalem to przelicza sie pod kazdego w malych % a nie co 20 czy 30kg jak widze taki blad popelnia mnostwo osob a najgorzej jak ludzie wyliczaja to z rozpisek % z netu.

Wzorek a tak z ciekawosci zapytam. Jak robisz 2x max powtorzenia na X ciezarze to ile na 1x wysicniesz wiecej ? no np 230x 2 to 1x ile ?

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Polski w WL Federacji WRPF - ZŁOTORYJA 5.11.2016

Następny temat

ME GPA 27-29.05.2016 Zadar Chorwacja

WHEY premium