SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziękuję za bana ! ! !

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2556

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
I za to, że nie mogłem wysłać reklamacji, ponieważ nie da się do Was wysłać maila...
Potrzebny był mi jeden film, więc poprosiłem o niego na forum w dziale "O siłowni po siłowni", no ale p. Duda stwierdził, że w tym dziale rozmawia się tylko wyłącznie na mega poważne tematy, więc mnie zbanował... Dobrze byłoby gdyby decydenci forum zwrócili uwagę na pracę nie których osób, bo ja na forum nie jestem od wczoraj, tylko od kilku dobrych lat i jeśli tak się traktuje wiernych forumowiczów, to czas zmienić miejsce...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
chociażby
"A inso jest mnie niegodne więc proszę mnie tam nie odsyłać !"

oraz jestem bardzo obiektywny,
również nie pałam agresją, jednakże wyznaję zasadę, że mądry z deb.ilem nigdy się nie dogada.

pzdr/



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-07-27 00:52:36

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
czy był to film powiązany z body buildingiem/sportem?
jezeli tak to zaraz napiszę do Dudy

jezeli nie - to czemu się dziwisz?
od tego typu tematów masz insomnia.pl lub inne forum rozrykowe, a nie SPORTOWE forum dyskusyjne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Nie był związany, to fakt, ale ja ten film widziałem kiedyś na tym forum i w tym dziale, więc zwróciłem się o niego w miejscu gdzie go po raz pierwszy zobaczyłem. Ponadto "ban" to mało adekwatna forma reakcji do tej sytuacji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
na tego typu tematy masz insomnia.pl a nie sfd

a jak mówisz że jesteś starym forumowiczem to znasz zasady

To mam rozumieć że jak jesteś dłużej na forum i sobie spamujesz to
ciebie kara nie obowiązuje ?

ban słuszny

Do Banana
link do tematu :
https://www.sfd.pl/Szukam_filmiku_!_!_!-t624874.html

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2010-07-24 12:18:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Interpretacja należy do odbiorcy...
Dłuższa dyskusja jest dla mnie bezsensu. Masz rację i trzeba było dać mi bana satanistycznego, bo wykroczenie absolutnie na to zasługiwało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Dziękuje
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1226
Ja tylko napiszę ,że nie każdy siedzi przecież na inso(bo nie wiedziałem,że jak się rejestruje na sfd to muszę też siedzieć na inso),a dział Po siłowni ,o siłowni to taki dział ,gdzie lekko odbiega się od tematu. A jeżeli uważacie inaczej to usuńcie też tematy -Kawały, dowcipy/// zabawne i pojedyncze linki/// Opisy GG, Polska Pruszkowska. A najlepsze jest to ,że taki koleś,z takim tematem dobrze sobie żyje:
https://www.sfd.pl/siłownia_przez_internet-t625421.html
A kolesiowi sporo bardziej ogarniętemu wlepiacie bana.Bo to wyżej to mi na prowo wygląda.
I nie gadajcie w ogóle,że ban zasadny,maksymalnie usunięcie tematu,a gadanie,że zasadny itp. to mi na jakieś usprawiedliwianie za przeproszeniem lekko z dvpy wygląda.

Acha i teraz koniecznie musicie znaleźć użytkownika ,który ten filmik zamieścił i wlepić mu bana

Zmieniony przez - Muscleeee w dniu 2010-07-25 21:42:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Muscleeee, dzięki za wsparcie ! Myślałem że temat jest dla mnie dawno zamknięty, bo muru głową nie przebiję i po prostu nie chce mi się dyskutować z kimś komu tylko wydaje się ze ma rację, ale powody jego działania są zupełnie inne i bardzo możliwe że mu w ogóle nie znane... Chodzi tu o głębokie pokłady podświadomości, kompleksy, a kończąc na zwykłym wstaniu lewą nogą danego dnia i byciu w danej chwili na "NIE"... Totalny brak konsekwencji wyklucza uzasadnienie tej sytuacji ! A inso jest mnie niegodne więc proszę mnie tam nie odsyłać ! Od dziś niech wszyscy mają się na baczność, bo dział "O siłowni po siłowni" ewoluował do rangi działów max chermetycznych, wręcz ezoterycznych, dostepnych tylko dla wtajemniczonych co posiedli tę tajną wąską wiedzę i wszystko co wykracza poza nią będzie z miejsca banowane ! Ludzie pracujący w tym dziale też należą do największych radykałów, więc strzeżcie się ! Jeśli chcecie coś tu napisać najpierw przyczytajcie 3 razy regulamin, zastanówcie się, przemyślcie każde słowo, bo inaczej czeka Was kara - bezwzględny ban, bo dział ten stał się najbardziej poważnym i naukowym działem na SFD !
.... na prezydenta ! ! !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
z tego co pamiętam, nie pierwszy raz już tu płaczesz po tym jak Ciebie, wielce zasłużonego i oddanego forum użytkownika, potraktowano jak śmiecia...trochę dystansu.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-07-26 10:50:06

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A przy okazji sie spytam czy były kiedyś propozycje założenia działu 'hydepark'/'offtop' tu na forum by z użytkownikami podyskutować na inne niż sportowe tematy? Bo na inso to wiecie co jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
Był dział szatnia , z którego powstało forum insomnia.pl
co jest na inso?

jest mnóstwo tematycznych działów - gdzie jest wysoka merytoryka dyskusji i tematy ukierunkowane pod dany dział

jest dział hydepark - gdzie , odkad jestem adminem, staram się pilnować by nie było tam bałaganu i naciskam modów by pilnowali tego samego, bo samemu ciężko,

jak i jest dział do spamu (nazwijmy to tak) czyli piach

Załóż więc chociaz raz tam temat, tylko z jakimś sensem i zobaczymy kto ma rację , ja czy Ty.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

powiadomienia

Następny temat

literówka w banerze

WHEY premium