SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dostalem bana za cyt. "z dupy wyjete diete".

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3148

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Chcial bym tu zlozyc male zarzalenie i otrzymac odpowiedz za co dostalem bana.
Okolo tygodnia temu zalozylem topic "maly zastrzyk energii" w ktorym pytalem co najlepiej spozywac na ok 30 min przed cwiczeniem wcelu dodania sobie energii do cwiczen.
Dla rozjasnienia sytuacji podalem godziny moich posilkow i ich przyblizony sklad.
W odopwiedzi zostalem poinformowany ze moja dieta jest do bani i mozna sie tylko po niej przewrocic.
Zaraz posypaly sie rozne glupie teksty i zostalem odeslany do zapoznania sie z zasadami odzywiania, ktore zreszta znam doskonale.
Tylko nie wiem dlaczego zadna z madrych glow nie zauwazyla ze jest to dieta wegetarianska.
Po odpisaniu kilku osobom na zniezbyt przychylne porady zostalem zbanowany.
Zapewne tylko ja a pozostale osoby ktore rozpaczely cale zamieszanie zapewne nie.
W odpowiedzi od moderatora na pytanie dlaczego dostalem ban odpowiedz otrzymalem nastepujaca:
"Powód :prowokacja w odzywianiu ,szczeniackie odzywki, z dupy wyjeta dieta"

Byc moze nie jestem na biezaco ze zmianami w regulaminie ale na forum jestem pewnie od prawie 10 lat i nigdy nie slyszalem aby ktos zostal zbanowany ze diete z dupy wyjeta albo za to ze jest wegetarianinem.
Rozumiem ze to jest normalna procedura w takich sytuacjach?

ps. na odpowiedz admina z powodem bana odpisalem nastepujaco:
Rozumiem że posiadanie "z dupy wyjetej diety" jest rownorzedne z banem?
A czy to nie ja bylem sprowokowany?
Czy pozostale osoby rowniez zostaly zbanowane?
Chcial bym sie dowiedziec z kim mam przyjemnosc i jeszcze z kim moge
skontaktowac w tej sprawie? Bo Twoj poziom niestety nie pozwala na normalna
dyskusje.

Oczywiscie odpowiedzi juz nie otrzymalem.

Zmieniony przez - krawat w dniu 2008-01-12 15:56:30

>>> Maszeruj albo giń <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Krawat

Witam mam prosbe o taka mala porade.
Moja dieta w skrocie wyglada tak:
8:00 - sniadanie -gotowane platki owsiane z bakaliami
11:30 - kanapki w pracy - 1 bulka kajzerka i 1 graham z pasztetem sojowym/zoltym serem i maslem orzechowym
16:00 obiad - ryz/makaron + jakies warzywa + kotlet sojowy/cieciorkowy
20 - kolacja - jajecznica/nalesniki z 2 jajek lub jakies kanapki

I teraz pytanie co mogl bym zjesc lekkostrawnego i dajacego lekki zastrzyk zeby byc na silach zeby pocwiczyc ok 14:30-15? Stosuje teraz taki trening ogolnorozwojowy-hantle/pilki lekarskie ale po przyjsciu z pracy czyli ok 14 jestem troche zmeczony a poznie juz nie bede mial czasu na cwiczenie.
Teraz zjadam sobie z 3 kawalki gorzkiej czekolady lub wypijam herbate owocowa jakies 30 min przed cwiczeniem.Jak sadzicie?
Kawa odpada bo jedna pije w pracy ok 10:30 a druga jakos ok 17-18.


King89

ja po takiej diecie to bym się chyba przewrócił


poczytaj na temat diety, jak chcesz mieć energie? z tego pasztetu sojowego i grahamki?


Krawat

dlatego ja wlasnie jestem Twoim szefem a nie odwrotnie.
To Ty raczej poczytaj na temat diety.
Czekam az wypowie sie ktos w temacie.
Napewno cos o wysokim IG z mala zawartoscia tluszczu i bialka?
Daktyle suszone-103
Glukoza-100
Co by tu jeszcze?


Tak ?

Temat Zamkykam załóż jeszcze jakiś z Żalami Dostajesz BANA

PZDR.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Akurat Moderatora od którego dostałeś Bana Nie Ma, Bedzie za pare dni.

Zaraz zoabcze jak sie odzywałeś

a Inna sprawa jest że Bana Dostałeś ZA

"prowokacja w odzywianiu ,szczeniackie odzywki, z dupy wyjeta dieta"

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2008-01-12 16:02:00
...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Usunięty przez Kuro za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Mieso nie jest normalnemu czlowiekowi do niczego potrzebne.


Twoja jedna wypowiedz

Jak nie jest potrzebne do niczego cżłowiek Jest Mięsożercą może bardziej Padlinożercą.

Twoje WYpowiedzi Maja Skłonić ludzi do Wegeterianizmu , Chcesz przekonać i wmówić ludzia jakies swoje zasady itp.

Następna WYpowiedz

psonic - myslalem ze na tym forum nie ma juz takich smrodów jak Ty ale niestety chyba jestem naiwny.Po pierwsze nie prosze tu nikogo o ukladanie mi diety?Czyzby problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu?Niech zgadne chodzisz jeszcze do gimnazjum?Czy moze jestes uczniem szkoly zasadniczej zawodowej - nie ublizajac uczniom tych szkol:D?

Słuchaj za takie odZywki ja ci walne zaraz Bana i nie na pare Dni ale pare lat więc Sugerował bym zluzowanie pośladów i troche kultury osobistej skoro jestes taki SUper

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2008-01-12 16:05:46
...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 4 regulaminu
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Usunięty przez King_Odin za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
ja tam nie widzę żadnej prowaokacji panowie, na tym forum w tamtym dziale zdarzają się o wiele gorsze odzywki i nikt nikogo nie banuje.

Poza tym czemu nikt nie udzielił krawatowi odpowiedzi na jego pytanie,tylko przyczepili się akurat diety?

Poza tym nie widzę też,po przytoczonych tu wypowiedziach, żadnego namawiania do wegetarianizmu... Nadinterpretacja...

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Kolejna Wypowiedz

Nie tyle nie znam co wole sie upewnic bo nie jestem wszystko wiedzacy.
Jak ma wy***ane to niech sie nie odzywa.
A Ty tez mozesz isc w.p.i.z.d.u. jak nie masz zamiaru nic modrego odpisac.


KOlejna

I dlatego ja wlasnie jestem Twoim szefem a nie odwrotnie.

Saida

xeran - stoczylem juz mnostwo potyczek slownych na tem temat z roznymi ludzmi wiec nawet nie wiem czy mi sie chce Ciebie przekonywac. Niektorych rzeczy niektore osoby poprostu nie moga zrozumiec.
Ok czlowiek hoduje te zwierzeta tylko po to zeby je zjesc. Czyli wporzadku jest to ze kury siedza w takich klatkach ze nawet nie maja miejsca zeby sie podniesc. Gesiom wklada sie rury z pasza odrazu do przelyku zeby specjalnie je upasc. Swinie czy cielaki karmi sie hormonami zeby jaknajwiecej przybraly na wadze.
uwazasz sie za miesozerce/drapieznika?To idz do lasu czy na pole i wlasnorecznie upoluj a pozniej bez zadnej obrubki zjedz tego zwierzaka?Mysle ze predzej bys se z.e.s.r.a.l. na mietowo niz by Ci sie udalo:)
Takie pytanie moze troche poza tematem: jezeli porownamy ludzi zyjacych w 2 wś w obozach zaglady to z nimi mozna powiedziec ze bylo podobnie.Ich tez tam nikt nie trzymal zeby bylo im dobrze.
Mi sie wydaje ze tez minimalny odsetek stanowia ludzie ktorzy byli by wstanie sami zabic jakiegos zwierzaka a pozniej go zjesc. A jedza te mieso bo tak jest:
-wygodniej
-szybciej
-latwiej
-z przyzwyczajenia
Mieso nie jest normalnemu czlowiekowi do niczego potrzebne.


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2008-01-12 16:10:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Bez kontekstu ciężko osądzać, ale wydaje mi się, że to odpowiedź na inne niekulturalne odzywki. ==> ta odpowiedź do poprzedniego Twojego postu

Hmm...nadal nie widzę przkonywania do wegetarianizmu,ale nie moja brocha,i tak nie mam wpływu na decyzję kojarzę tylko krawata ze zdrowia, nie było tam z nim nigdy żadnych problemów.

Zmieniony przez - Saida w dniu 2008-01-12 16:14:59

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba o zamknięcie mojego tematu

Następny temat

Prośba do moda

WHEY premium