SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize - Viper

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59646

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140
jakieś nowe opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12425
Mam viperka od wczoraj. Na test poleciał 1 kaps. Pobudzenie mocne.Przejechałem odcinek na rowerze, po którym bym był zmęczony. Dzięki viperowi zero zmęczenia. Niestety za późno wziąłem. koło 19 i nie spałem pół nocy. Zastanawia mnie jak go dawkować. Mam go 40kaps i chciałbym zrobić krótką redukcję.
Przed śniadaniem 1/2 kaps
Przed treningiem 1kaps

Czy tylko przed treningiem 1kaps??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
Po dwuch tygodniach obijania sie (urlop) wracam do formy.
Wycinke fatu robie z viperem.
Dzis jest drugi dzień wrażenia pozytywne dawkowanie 1tab rano przed śniadaniem, druga około 15.00. Pozytywnie zaskoczył mnie brak zmęczenia mimo 2 h ciezkiego treningu interwał ze sztangami + spinning. Nie telepie mnie tak jak duma burn
x-treme ale czuje fajne pobudzenie do działania. Jak na razie nie ryje w głowie zobaczymy co będzie dalej. Odziwo spokojnie przespałem całą noc. Do tej pory stosowałem trzy spalacze dyma burn z dymatize, super cut3 uniwersal i scroch man. SC3 najłagodniejszy ale fatu tez nie leciało dużo Dyma i scroch podobne w odczuciu i działaniu troche wyciągnięty z rzeczywistości ale fat leciał:)

Hello my name is dr. greenthumb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
Minął tydzień. Samopoczucie rewelacyjne. Według wagi diagnostycznej z całej masy ciała zeszło o 3,2% tłuszczu i 0,5% mięśni lecz przy aerobach jest nieuniknione mimo przyjmowanych amino. Wiec jak na razie banan od ucha do ucha. w kolejnych tygodniach nie przewiduje takiego dużego ubytku fatu wiadomo na początku zawsze największy progres:( myśle że viper miał w tym swój udział.

Hello my name is dr. greenthumb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 138
Witam,
a co sądzicie o viperze i creatynie mega caps ? musze pozbyc sie brzucha a creatyna tak na motywacje i moze na pobudzenie reszty ? czytałem tutaj na forum ze to dobre połączenie ale zapytam tutaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Ja miałem starego Vipera(bez geranaminy z trochę innym składem) pobudzenie super, brak zjazdu. Jednak co do jego właściwości wspomagających spalanie to bym nie był przekonany...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
@szatian co do twojego zapytania to nie bawił bym sie w wycinke plus kreatyna szkoda kasy. jestem takiego zdania że albo wycinamy albo robimy mięśnie ciężko połączyć jedno z drugim. a Viper naprawde motywuje sam w sobie nie potrzeba kreatyny do tego

Hello my name is dr. greenthumb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 296
Jak porownacie mi teraz Vipera do Dymatize Dymuaburn Extrem jestem z tego drugiego bardzo zadowolony....teraz bede jadl puszeczuke i mysle co kupic?
Ma ktos porownanie pozdrawiam

duch duch duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 680
ten w nowym składzie to słaby jest, mało topi, lekko pobudza, dobry na pierwszy kontakt i wzgledni tani.. mimo wszystko polecam, bo brak efektow ubocznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 296
ok...jestem po dynaburnie po endoburnd i teraz miesiac przerwy na testo bosterze i chcialbym jakis fajny spalacz moze ktos cos poleci???

duch duch duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - Elite 12 Hour

Następny temat

Dymatize - Super mass Gainer

WHEY premium