SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize - Viper

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59680

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a trak trochę odbiegając od tematu, jaki Twoim zdaniem jest sens takiego obżerania się i brania spalacza??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 206
przyznam się że dopiero studiuje forum i nie jestem specjalistą, dziennik posiłków vitalmax policzył mi zapotrzebowanie około 2400kcal (odjęte 300 na redukcję) obiad 1200kcal pozostałe posiłki 3 posiłki po około 400kcal, proporcje w/t/b niestety nieodpowiednie ale jak już mówiłem dopiero układam dietę, do tego ćwiczę 6x w tygodniu po 1h + aeroby + 1x w tygodniu 1.5h gry w kosza, no ale chyba nie o tym dyskusja poczytam więcej ułożę dietę i poproszę o opinię specjalistów :) co do samego Vipera dziś chyba spociłem się bardziej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
Spoko nie tlumacz sie Garfieldtg ; ). Viper nie pobudza za bardzo, ale jego dzialanie czuc, ja mam do porownania go z cytolean gaspariego, to gowno pobudza za***iscie ^^.

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 206
bierzesz 2 tabletki czy więcej? Pytam bo na niektórych działają np dopiero 2 tabsy poisona czy 3 venoma pomimo że zalecane dawki przez producenta są niższe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
po 1 :D
1

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12900
brał ktoś jeszcze?
jakie odczucia/efekty?
lub
co polecacie jeszcze lepsze ze spalaczy? (kox nie wchodzi w gre), cenia nie gra roli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Dobry, mega pobudzenie minęło, tzn nadal jest super ale nie aż tak duże jak na początku. Może organizm się już przyzwyczaił do dawki, może ja już wiem jak on działa i nie czuje takiego zdziwienia i szoku...

Jak pali to ciężko stwierdzić. Jest bardzo dobrze, ale zmieniłem diete troche i nie do końca wiem co jest przyczyną

warto kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12900
ile bierzesz tabsów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
ja dzisiaj wzialem dwie na raz. kopnelo ;d

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
1 tabs starcza spokojnie, 2 to przesada moim zdaniem.
Viper + bcaa i trening jak marzenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - Elite 12 Hour

Następny temat

Dymatize - Super mass Gainer

WHEY premium