SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize - Viper

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59630

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1839
teraz chyba zostala wprowadzonawersja bez johy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6620
Mam nowego Vipera problem w tym, że nie stosowałem wcześniej "starego" :) w każdym razie działanie bez porównania z wcześniejszymi specyfikami. Dobra dieta + Viper = dobra sprawa :).

Tłuszczyk spada, zero problemów fizjonieprzyjemnych :)

Lepszy od Vipera może być tylko "Alii" Pani z reklamy schudła 10 kg :o

Pozdrawiam wszystkich walczących z fatem

Masa Masa Masa długo długo nic i znowu Masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
Witam. Rozpocząłem ok tydzień temu kuracje redukcyjną z mitotropinem i po 5 dniach musiałem go odstawić bo miałem ostre problemy z ciśnieniem po tym środku i baniak mi zryło też konkretnie. Przerzuciłem się na vipera. Stosuję go od 2 dni no i narazie zbyt wiele nie mogę powiedzieć ale pobudzenie jest konkretne przed treningiem, apetyt tłumi dobrze no i wytrzymałość znacznie poprawiona. Wczoraj dystans który normalnie robie przy bieganiu w 48 minut zrobiłem w 40. Mam 190 cm wzrostu i 94 kg wagi. Chcę spaść do ok 85 kg. Efekty opiszę jak skończe brać viperka. Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 127
Jak wyglądają te kapsułki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Z opakowania 90kaps tak:




Nie wiem czy te 40 czymś się różnią.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 127
BzykuDG, dzięki......

Skoro tak wyglądają to pewnie nie da ich się rozdrobnić, heh szkoda bo mam problem z łykaniem tabletek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Da się, są jednolite, możesz sobie je nawet skruszyć jak się robi dla małych dzieci. Ja jadłem po 1,5 tabsa i bez problemu przepołowiałem nożem.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 127
BzykuDG, dzięki . Jesteś wielce pomocny xD
Po skończeniu Dyma-Burn Xtreme chcę się przenieść na ten spalacz, z tego co widzę to tylko na allegro można go spotkać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Pierwszą wersje tak, nowa jest w większości sklepów.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 127
Rozumiem, że masz starszą? Bardzo różnią się zawartością? Bierzesz do tego BCAA?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - Elite 12 Hour

Następny temat

Dymatize - Super mass Gainer

WHEY premium