SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat wakacyjny %-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
ajjj tak mnie starzy wkur*ili dzis ze mam ochote zostac hhaha ;D co za pogoda za oknem grrr, wszystko neidlugo sie okaze ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
A tam nie gadaj bzdur ;D
U mnie w UK tez pogoda paskudna :P
A co do rodziców to tez mnie czasem lubia wkurzyc
Wiec wez sie w garsc !
I luz

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
no ok, zalozmy ze jade nad morze i siłownia tam nie wypali ;) walić pompki, brzuszki, przysiady? cos jeszcze? ile serii, powtorzen? do zmeczenia? no i raczej watpie czy takie cos wplynie mi na masę ale wiadomo ze zachowam chociaż tą kondycję ;) no i jeszcze jedno, cwiczyc jak na silowni te "domatorskie" cwiczenia tj pon, śr, pt? pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
czlowieku jedziesz na wakacje zrob sobie przerwe potem caly rok nie wyjedziesz nigdzie i bedzie pracowac na swoja sylwetke.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
racja, tak zrobie ;) ciezko mi bedzie zrobic przerwe tym bardziej ze od czerwca po 2 letniej przerwie nareszcie moge wrocic do silowni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
dupeczki beda to nie bedziesz myslec o ciezarach a jak cos to mozesz pocwiczyc z nia
Martwy (0b)ciąg;)

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Eeroo
Popieram !

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
hahaha jestem od 17 miesiecy szczesliwy ze swoją kobietą wiec dupeczki odpadają
Franki, a Ty nie za mlody?

kurde, wlasnie moja zostaje w domu na 6 dni wtedy kiedy i ja sam jestem... ajajaj same dylematy ale tego morza to tak chyba latwo ine odpuszcze! czyli tam zadnych kompletnie, zadnych cwiczen nie robic? ;D

Zmieniony przez - lynczako w dniu 2009-07-10 18:37:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
daj sobie spokoj z cwiczeniami. jedziesz wypoczac. poszalej troche, (skoro masz kobite) to badz wierny...


Zmieniony przez - eeroo w dniu 2009-07-10 18:40:50

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
yh a liczylem ze dostane odpowiedzi " przypier*ol z cyklem", "rob progres" haha dobrze ze sie pomylilem ;) ja tam chyba jednak porobie sobie pompki i przysiady...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny

Następny temat

Plan na mase OCENA

WHEY premium