SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat wakacyjny %-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
Witam z rana mam dylemat a zarazem pytanie :D od czerwca zacząłem poważnie ćwiczyć na siłce, dieta, plan, wszystko ułożone, full dostęp do siłowni, itp. No i wczoraj rodzice powiedzieli mi ze jedziemy nad morze...za tydzien w piatek!;/ nie byloby w tym nic zlego ani dziwnego gdyby nie fakt, ze wlasnie od przyszlego tygodnia mialem zacząć cykl na CP, a wiadomo jak nad morzem, gofry, lody, pizze, plaża oczywiscie diete bym trzymal jak tylko bym mogl, silownie wlasciciel domku teoretycznie tez by mi zalatwil, ale nie wiem jaki tam sprzet jest itp, a on sam tez nie wie, z reszta nawet sie na tym nie zna i teraz dylemat, zostac w domu i miec swoją silownie, na ktorej cwicze bez pospiechu, bez skrepowania, dietka by byla na 100%, czy jechac nad morze, ze srednia dietą, niewiadomo jaką siłką i tam zacząć cykl na CP? wiem wiem, napiszecie zeby tam pocwiczyc, wrocic do domu i zaczac cykl, tylko ze dla mnie kazdy tydzien jest na wage zlota (mam tak rozplanowany cykl ze wyrobie sie z datą ważnosci Cell Pumpa ) no i chodzi też o to by juz na wrzesien mieć formę (k-1) co Wy byscie zrobili? pozdr!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 675
pompaki możesz zawsze ćwiczyć klatę triceps biceps naramiennie + brzuch = brzuszki nogi przysiady lub tabata forma = aeroby i jest gitara :)

poczytaj trochę o rozstawie rąk podczas pompek i dowiesz się w jakiej pozycji jaką partie ćwiczysz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
kurde ale widzisz ze pytanko dotyczy czego innego jechac czy nie bo widzisz, wolalbym sie na ciezarach skupic, bo ogolnie pompki to taki sredni efekt a jak mowilem masuję no i formę robię na nowy sezon ;) no i chodzi mi o tego CellPump, jesli zaczne od 20 lipca (mam 3 puszki) to skonczę w lutym, pod koniec lutego, czyli wtedy, gdy konczy sie data waznosci no i wyrobie sie do konca wakacji ladnie, a tak przeciągne suplementację na pozniejszy termin to wybiję się z rytmu itp ;/ nie wiem co robic, ciezki dylemat ;/ bo w domu moge normalnie zostac, cwiczyc i trzymac ladna dietke a z drugiej strony plaza, morze :( pzdr

Zmieniony przez - lynczako w dniu 2009-07-07 20:58:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 859 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6352
Ja bym został
Będziesz miał luz w domu to też odpoczniesz

Odra opolska - królowa całego Śląska !
Jak ważny jest posiłek potreningowy ! - http://www.sfd.pl/[art]_Okno_anaboliczne-t502247.html
Nie zapominaj o solach mineralnych! - http://www.sfd.pl/[art]_Sole_mineralne-t574211.html
Problem ze snem? - http://www.sfd.pl/[art]_Problem_z_regeneracją_Może_to_bezsenność_[art]-t678830.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
Mimo, że kolega zza miedzy hhahah nie no sprawy klubowe poza forum :D szczerze to takidch odpowiedzi w glebi duszy oczekiwalem eh, bedzie mi brakowac morza ale dam rade czekm na dalsze odpowiedzi i sugestie, pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1005
Weś się chłopak ogarnij! Siłownia to nie wszystko! Chcesz być bezmózgim i osamotnionym pakerem? Najlepiej to przestań wychodzić z domu, tylko jedz, śpij i ćwicz.

A ja nie widzę problemu jechać nad morze. Diete taką samą możesz sobie zrobić (lodówka i sklepy będą?) i są różne ćwiczenia na różne partie mięśni. A taki odpoczynek nad morzem dobrze ci zrobi, bo odpoczniesz, popływasz, inny klimat jest.

I tam zacznij cykl, co ci szkodzi?

"Im bardziej czegoś chcesz,
to to zdobędziej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
hahaha bron Boze glupi bezmozgi koks mam jakies cele w zyciu i ambicje :D hjahaha ;D spokojnie :D w domu tez odpoczne ;) hmm no nad tym morzem to tak nie do konca pocwiczylbym, wiadomo plaza, spacery, lody, gofry, pizza duzo pokus, jakies piwko, nie chce cyklu zmarnowac ;/ a jak mowilem forme na nowy sezon musze robic, ciezko naprawde mi wybrac ;/ no i tam bylbym raczej rozmarzony i rozkojarzony a nie cwiczylbym na 100% tylko na 70 ;/ to mnie boli, trudny wybor

Zmieniony przez - lynczako w dniu 2009-07-07 22:26:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
ja pierdziele jeszcze gdyby sie ktoś przygotowywał na jakieś zawody to rozumiem...ale nad czym tu debatować?
Trenujesz na serio siłke z miesiąc i zastanawiasz się nad rezygnacją z wyjazdu i braniem cell pumpa?

A jak Ci ślub w przyszłości wypadnie jak bedziesz na cyklu z czegoś tam to nie będziesz pił wódki czy przyszłej żonie powiesz ze przekładamy ślub bo cykl jest najważniejszy?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
hah nie jedźcie po mnie na serio po dlugiej przerwie, kiedys cwiczylem bardzo powaznie ale kamyczki w nerkach mie wykluczyly z tego sportu i spadki masy rzędu 15kg i dieta warzywna uboga w bialko? ja dziekuje ;/ chce wrocic do dawnej formy wiesz, inaczej patrzy sie na to nie będąc w takim polozeniu, ale wakacje to dla mnie jedyny sensowny okres kiedy moglem cos zmasowac i przygotowywalem się do wakacji juz dluzszy okres czasu, a tu nagle wyskakuje 2tygodniowy wyjazd ktory wybije mnie z rytmu..

Zmieniony przez - lynczako w dniu 2009-07-07 22:30:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1005
Czekałeś długo i poczekasz.
Pamiętaj, że CHYTRY TRACI DWA RAZY

"Im bardziej czegoś chcesz,
to to zdobędziej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
a tam chytry od razu to jest moj problem ze wakacje to jedyny czas kiedy mam czas na miche, regeneracje, silownie, w roku szkolnym treningi, szkola, pozne wrcanie do domu, wczesne wstawanie rankiem, 5-6h snu ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny

Następny temat

Plan na mase OCENA

WHEY premium