SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat wakacyjny %-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1005
No to jedź na wakacje i kup mete gdańską i po załatwiane. Dobrze mówię?

"Im bardziej czegoś chcesz,
to to zdobędziej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile Ty się chcesz z tymi 3 puszeczkami jabłczanu pi.erdolić? Rok?
jedź na wakacje, 18 lat masz.

Nie ma sensu robienia cyklu na urlopie, sam się o tym wielokrotnie przekonałem. Wiadomo, że dieta będzie huyowa, nie czaruj się. Wiadomo, że się popije. Wiadomo, że się będzie o 5 nad ranem spać kładło. Wiadomo, że nie będzie się chciało zbytnio na siłownię chodzić.

Nie przywiązuj dużej wagi do terminów ważności odżywek, to nie mleko. Miesiąc po terminie spokojnie da radę spożyć.

Na kreatynę jeszcze troche za wcześnie, ale i tak jej nie sprzedasz :)

MOJA RADA:
1.jedź na urlop (mimo wszystko postaraj się o jakąkolwiek atywność fizyczną i w miarę zdrową dietę)
2.wracaj i poćwicz jeszcze trochę na sucho
3.od grudnia-stycznia bier CP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
1 puszka CP ma 665g to jest 70 porcji, biorac 2porcje w DT i jedna w DNT wychodzi jedna pucha na 8tyg cykl, potem 8tyg przerwy i znow cykl. termin mija 19luty ;x wiec musze zaczac juz teraz inaczej nie zdarze, NIESTETY ;/ logiczne ze wybralbym morze...


ZADNEJ METY nigdy nie tkne feeeeeeeeeeeeeeeeee ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714


podobno niezła

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
jedna puszka z hakiem yyy co to bo mi sie nie wyswietla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
metka

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
nie tkne ustrojstwa przysiegam wszystko sie i tak pewnie na dniach okaże yhh :D liczylem ze mnie podciągniecie na duchu )(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1005
Te z gdańska najlepsze, bo mają w sobie słone morze! Stary koksie, będziesz wyglądał jak pingwin. Deski w nogach i po trójkącie, i po trójkącie! Bedziesz ten, no: cool

"Im bardziej czegoś chcesz,
to to zdobędziej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
nie no takich odpowiedzi nie oczekuje eh, dobra, mowcie co chcecie ;) myslalem ze uzyskam jakies sensowne odpowiedzi, pozdro dla was ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
ja ręcze za te tatarskie.
Słyszałem ze nie ma bata na nie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny

Następny temat

Plan na mase OCENA

WHEY premium