SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
Pride juz nie ma

a do zawodowstwa dluga droga od rozpoczecia

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 249 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3035
Jak wyczytałem, ktoś coś tu mówił o talenicie.
Jaki talen? Ludzie! To że wam wmawiają, że jeśli chcecie gdzieś zajść wysoko to potrzebujecie talentu. To jest pierdzielenie od rzeczy!
Właśnie ludzie z talentem niegdzie nie dochodzą! Takim ludziom którym łatwo przychodzi np. nauka, walka, czy cokolwiek innego przestają to ćwiczyć! Mówią: Przecież ja jestem w tym dobry! Po co mam jeszcze ćwiczyć?
Poprostu spoczywają na laurach. Do największych sukcesów dochodzą ludzie zacięci i wytrwali, a nie z TALENTEM!
Zapamiętajcie to! Jaaaaa, jak mnie takie "słuchanie" takich pierdół wkurza.

-Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
wenzon nie pitol
pracowity i utalentowany dojdzie dalej niż pracowiy i nieutalentowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 249 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3035
Pracowity i utalentowany? Może i by doszedł, gdyby istniał. Takich ludzi możesz liczyć na palcach jednej ręki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fedor, Cro Cop, Nogeuira, Couture, Tyson, Holyfield, Lewis, Schilt, Bonjaksy, Aerts az mi sie nie chce wymieniac. myslisz ze Ci ludzie tylko ciezko pracowali? Nie. CI ludzie maja mega talent a poparty ciezko pracą walczą o najwyzsze trofea.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 249 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3035
Gdybyś trenował tyle ile oni, stoczył tyle walk co oni itd. Byłbyś równie dobry a nawet lepszy od połowy z nich.
Słowo talent a potem gadanie typu: On ma talent i dlatego doszedł "tak daleko" jest tchórzliwym, okłamywaniem innych jak i samego siebie. Tak zawane szukanie "wymuwek".
W sporcie najważniejsze jest zacięcie a nie jakiś talent.
Trening i doświadczenie to 90% sukcesu, a ten twój talent to 10% albo i mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wenzon skończ ******lic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
ten twój talent to 10% albo i mniej

a na najwyzszym poziomie o zwyciestwie moze przewazyc 1 procent... i ci bez tych 10% na najwyzszy poziom zwyczajnie nie dotra... proste

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 249 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3035
Tutaj akurat prawda... Na tym Naj-Największym poziomie, walka finałowa bądź o podium często decydują pojedyńcze procenty. Wporządku... Ale i tak nawet jeśli nie staniesz na "pudle" bądź poprostu nie zdobędziesz złota to i tak będziesz brany za jednego z największych w stwoim stylu/kategorii. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, tylko ze ta osoba co zdobedzie drugie miejsce tez ma talent. Bo Jarosław Iksiński z Pcimiu Dolnego, chocby zapieprzal 5x wiecej niz inni to i tak nie wyjdzie z poza turnieju okreslanego mianem "klatki schodowej". Bzdury piszesz i tyle. i wypelnij profil
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klub MMA

Następny temat

Przeciwnik Randlemana + Josh Barnett na Sengoku II !

WHEY premium