SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duszona łopatka bez kosci na mase za grosze.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1070 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58323
Po paru przerobkach moglo by sie nadac i ten gulasz z prochu troche nie pasuje, zarcie pewnie dobre, ale stary uwazaj zeby ci sie chata niespalila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674


A tu gotowa potrawa.Sos wyrzucam gdyz jest on zbedny.Daje ten gulasz w prochu tylko dla aromatu.Z 800g. miesa wychodza 3 takie porcje. Smakówa tym,którzy sa bardziej nastawieni na mase;) Pozdro.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46836
fonex a miecho nie wychodzi suche ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Eleganckie mieciutkie.Dusisz je przeciez pod przykryciem na malym ogniu.Dlatego przewaznie dusze potrawy bo nienawidze suchego miesa.Zayebista sprawa jak dla mnie.Serio;)

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 272
Dla całej rodziny ? bo z tego co widzę to sam wpierdzieliłeś całość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
U mnie zawsze zonka marudzi,ze musi osobno gotowac dla mnie,a jak ugotuje to,dla niej ziemniaki do tego.To ona i córa zjedza normalny obiad;) Ale przewaznie jest tak,ze sam wpyerdziele wszystko

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20271
Tak się zastanawiam, jak by wyszło to mięso(owinięte we folie aluminiową) zrobione na grilu elektrycznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Łopatka na grilla nie nadaje się za nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
przepis ok, ale ja bym pokroił mięso w paski i zalał rosołem a nie wodą

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 415
Witam.

Super przepis własnie zrobiłem, jednak jest jeden problem.Zrobiłem z 1kg miecha i nie sadzilem, ze az tego tyle wyjdzie.Jak długo to moze stac w lodowce?

N opakowaniu od miecha jest napisane, ze nalezy spozyc do max 24h po otwarciu stad pytanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[LC] Sałatka z łososia, sera z sosem francuskim

Następny temat

Omlet z jabłkiem

WHEY premium