SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duże uda - jak zredukować?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46825
nie rozumiem jak przysiad ze sztangą ma pomóc w wyszczupleniu nóg,
dieta to jest główny czynnik który powoduje utratę lub nabranie wagi

ćwicz całe ciało i jedz prawidłowo, sylwetka się wyrówna
1

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
A wiesz czym jest ukryty przekaz?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46825
tak się składa, że wiem co to ukryty przekaz, ale osobiście stawiam na prosty przekaz - żeby nie robić mętliku w głowie początkującym

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
W prosty sposób kilka osób próbowało już to autorowi uświadomić, jak widać bez skutku
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nauczyciele nie mogą narzekać Szajba

Po prostu ostatnie trendy w "modzie" niestety...sprawiają, że i kobiety i mężczyźni stają się marionetkami tego bagna.

Mam nadzieję, że autor dojdzie do tego, że uwierzy, że jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 33
Dobra wiem już w sumie co trzeba i zamykam. Żeby nie wywołać nie potrzebnych kłótni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
Niejedna kobieta ma więcej w udzie niż ty.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
Mam podobny problem z udami ( bardzo umięśnione). Praktycznie cały czas problem z zakupem spodni. Jak już jakieś wejdą na uda, to w pasie mam kilka/kilkanaście cm za duże, a jak w pasie dobre to porostu w udach ma je rozerwać. Dieta nie daje efektów ( chudnę, ale uda bardzo powoli). Pewnie ma to związek z bieganiem i jazda na rowerze. Oprócz diety mogę je jakoś wyszczuplić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Tak, możesz robić RDL to Ci się różnica wyrówna.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1170
Marcopolos, Biegi dlugodystansowe wyszczuplily mi uda ale nie do tego stopnia co Chcialam.

Milena

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Termogeniki

Następny temat

Pierwsza Redukcja oraz pyt dotyczące wzrostu a ćwiczeń

WHEY premium