SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drugi cykl - Cypio plus Masteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1022
Czyli mogę z powrotem na duże dawki już wejść? Tak żeby teścia trzymać na poziomie 3500?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
Zalezy jaki jest Twoj cel treningowy?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1022
Ciągły rozwój masy mięśniowej, bez zbędnego zalewania się (ale to już dieta). I samopoczucie. Przy moim standardowym teściu na poziomie 700 samopoczucie miałem w ciul średnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1022
Druga kwestia. Podczas cyklu niestety cały czas aromasin muszę brać 1/4, 1/2 e2d żeby estry trzymać w normie. Jest coś lepszego co mogę brać rzadziej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1022
Mały update.

Długi czas byłem na samym enanie. Jakies 200mg e3d, ale teść strasznie wysoki, nawet za bardzo jak dla mnie. Więc zszedłem na 125mg e3d. Dodatkowo od miesiąca jestem na masteronie 200mg e3d (dla wspomagania redukcji, którą mam od 3 miesięcy).

I teraz zrobiłem badania. Mimo niskich dawek enana mam taki wynik poza skalą
Testosteron > 3460.80 ng/dl (47,01 - 980,56).

Zrobiłem tez wolny i taki wynik:
Testosteron wolny >60,0 pg/ml (9,1 - 32,2)

I tu problem. Z tego co słyszałem, to jeśli stosunek teścia wolnego do całkowitego jest mniejszy niż 1% to cykl daje prawie zerowe efekty. Jak to z tym jest?

skoro test całkowity to więcej niż 3460, a wolny (po przeliczeniu na te same jednostki) to więcej niż 6. To w teorii, u mnie ten stosunek wynosi około 0,2%. Chyba że coś źle policzyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 667 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40167
O tym 1% to pierwsze słyszę ;)
Źle policzyłes bo stosunek masz 0.5 ponad ale dokładny możesz mieć dużo dużo większy :) w alabie pewnie badales i więcej maszyna nie ogarnie więc masz znaczek ">" a jak popatrzysz na kartkę to pewnie jest dopisek że wynik podany przy maksymalnym dopuszczonym rozcieńczeniu próbki.

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1022
LevelPl
O tym 1% to pierwsze słyszę ;)
Źle policzyłes bo stosunek masz 0.5 ponad ale dokładny możesz mieć dużo dużo większy :) w alabie pewnie badales i więcej maszyna nie ogarnie więc masz znaczek ">" a jak popatrzysz na kartkę to pewnie jest dopisek że wynik podany przy maksymalnym dopuszczonym rozcieńczeniu próbki.


Tak, masz rację, maszyna więcej nie ogarnęła. Ale akurat w diagnostyce byłem, tylko to mam i alab.

Zastanawia mnie to, że mimo redukcji jakoś słabo z siłą u mnie, ciągle zmęczony.

No i dziwne że kosmetyczne dawki teścia, a wyniki poza skalą tyle.

Prolaktyna w połowie widełek.
Estry przekroczone sporo, ale zbijam na bieżąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 667 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40167
To jak długo na redukcji to nie dziw się że siła leci ;) kolejna sprawa czasami warto dać układowi nerwowemu dać odpocząć bo często on jest przyczyną zmęczenia ;)
Jeszcze pytanie kiedy badales, jeśli następny dzień po strzale to oczywiste że będzie bardzo wysoko na badaniu :)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1022
Przed redukcją też jakoś super nie było. Więc ciężko teraz powiedzieć.

Dokładnie. Dzień po strzale. A kiedy najlepiej badać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 667 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40167
Sprawdź przed strzalem najwyżej ;) ale czy to coś zmienia? Jak nie jesteś na trt i masz sprawdzony towar to po co badac? Ja tam testem sobie głowy nie zaprzęgam na jakim poziomie jest xD

S ex
A lkohol
A naboliki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena cyklu

Następny temat

Zapytanie-pierwszy cykl

WHEY premium