SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl enant 200mg + masteron słabe libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 642
Witam teraz aktualnie leci mini htz / cykl 100mg e3d +50mg masterone enant+ hcg e4d 300ui i co najdziwniejsze to brak libido, czego to może byc przyczyna ? .Dodam ze ostatnie badania robiłem test pow 1300ng , prl - 14pg , e2 35-45 pg tak mi skacze dawno nie używałem już symexu ale czasami dam 1/2 e10d jak czuje skok e2 .Zauważyłem ze zaczynają mnie boleć stawy ale tak zawsze mam ze na jesien i zime ale czuje jak mnie ciągną czy to może byc wina małej dawki masteronu dna a testosteron mam z androchemu .Dziękuję za pomoc .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 642
1. WIEK:36
2. WAGA:85
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:38
-klatka:117
-udo:50
-talia:95
5. STAŻ NA SIŁOWNI:5
6. DIETA: nie liczę kalorii jem zdrowo , ograniczam węglowodany
-białko
:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: htz 5 lat max 100mg e 7d
8. TRENING: fbw
9. CEL CYKLU: zdrowa sylwetka
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: pct 6 mcy temu
11. POZIOM BF%:30
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endomorfik
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:Po dużej ilości dht włosy lecą
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:80
-martwy ciąg: nie robię
-przysiad:65
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Jesli hormony sa w normie, bijesz test + masteron i jeszcze HCG to przyczyna raczej gdzes w glowie...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34903 Napisanych postów 89848 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940132
Bolące stawy bardziej obstawiałbym za niskie E2...dawno temu robiłeś ostanie badania..? warto byłoby powtórzyć i sprawdzić na jakim poziomie są hormony...jeśli wszystko wyjdzie ok w takim przypadku j/w przyczyna siedzi w głowie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 642
Dzieki panowie za zainteresowanie , dodam od siebie ze jak nie dawałem mastera to musiałem dawać symex bo e2 wybijało , i problemy z libido wzwód , a teraz nie daje symexu wzwód rewelacja tylko brak libido to nie jest to co kiedyś ze 4 x w tyg potrafiłem iść z przyjemnością do łuzka - czuje ze nie ma tej chemii , ale znajomy tez bierze masteron i mu e2 wywala , to jak to jest masteron działa w końcu na zmniejszenie aromatazy czy nie ?, bo każdy mówi co innego i co do bólu stawów czy taka mala dawka mastera 50mg 3-4d faktycznie może tak działać , Paweł hormony robiłem ponad 3 tyg temu powtórzyć ? .Co do głowy od dłuższego czasu mam mniejsza koncentracje oraz mniejsze chęci do działania znajomy mówi ze mam sobie kupic 5htp oraz ldope i suplementowac co wy na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Od kiedy jesteś na tym htz?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 642
Od 3 lat wcześniej miałem protokół 200mg e6d testosteron enant jelfa pierw prowadził mnie lekarz a potem magik z neta co prowadzi kulturystów miał swoja klinikę czy gabinet a teraz sam daje dawki 100mg e4d czasami e5d , a mastera dałem teraz na lepszą regeneracje oun/cun - tylko nie wiem czy nie za mało tego tescia bo oni dwóch tłumaczyli mi ze naturalnie mam jakieś białko nisko i sbhg czy jakoś tak i z tego co pamiętam to kiedys badałem to przed htz było 15 a norma od 13 chyba wiec coś nisko i kazali mi kiedys zrobić badania testosteronu 4 dni po iniekcji i sie okazywało ze tego testosteronu jest bardzo malo tak jak by był usuwany szybko nie wiem czy to cos zmienia w tej sytuacji , mam nadzieje ze mi pomożecie bo sam nie wiem co mi jest niby coś jest po miedzy nogami ale nawet seks nie daje satysfakcji - zastanawiam się czy to nie jakaś depresja czy coś innego - czy tak może być ? czy to fakty coś w hormonach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 642
Panowie jakieś pomysły co do bólu stawów i braku libido , dodam ze wzwód jest ale reszta to kicha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Może towar lewy bijesz ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 642
E lite a jak to sprawdzić ?? bo masteron i testosteron mam z dna , znajomy co wbijał dna wynik miał tylko 600ng , wzwód mam lepszy na pewno jak przybije mastera 50mg e3d , bo testosteron idzie zbadac na badaniach a masteron tez sie jakoś da zbadać , c do innych labów to jakie bys polecał w miare tanie ale i dobre sprawdzone , bo u mnie płaca za test po 200zł za flakon a nie jest wcale lepszy niz androchem .Co do masteronu to czy jest możliwe ze prostat / odbyt może boleć pulsować bo od
3 dni po ostatniej iniekcji coś takiego mam ? Dziękuję ci za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uwaga oszust podmienia soki !

Następny temat

Hcg w jednym dniu z testem

WHEY premium