SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga do FORMY 2012 :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
Czyli po kilka tabsow naraz.
A Jakims systemem czy stala dawka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
normalnie co 4h ale na noc bym nie bral tak se rozloz do 18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
szymson do tego co pisales ze masz guzka po ostatnim cyklu i ze cos tam sie dzieje na twoim miejscu jak bedziesz juz przy koncowce cyklu i myslal bardziej o wycince i ubiciu dodal bym femara raz ze ci wykosi ten syf z cyckow a 2 fajnie cie ubije

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
Taki jest plan.
W jakim momencie zaczac i z jaka dawka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
ostatnie 6tyg styka z dawka se sam dobierzesz, ale ja bym wystartowal 2,5mg co 3 dni ...po niej wrzuc atd zeby nie bylo wrzutu estro. Zdrowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
wszystko zalezy co bedzie sie dzialo z gino jak bedzie tak jak jest teraz to tak jak joy napisal a jak bardziej ci wywali bo moze tak byc po npp ja tak mam to wtedy dasz wieksza dawke ale zobaczymy masz jeszcze troche czasu wiele moze sie zmienic

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
Kompletnie zapomnialem o tym poscie...Fotek poki co nie wrzucam (ale zrobie to) :)

Przechpodze najprawdopodobniej z bolda lahgy na oryginalnego Fort Dodge z czerwonym kapslem.
Bede miksowal 50mg e2d z propem ktory juz od 2 tyg leci. Mysle z 8-9 tyg polece i przehjde na npp albo primke, hmm moze mastera...

Chodzi mi po glowie mix tren prop i master z Cybera ale nie daje sobie rady z humorami na trenie (szkoda mi rodziny) wiec chyba odpuszcze...

Zaczalem rowniez t3 systemem 100 dni on 2 dni off

Jak juz bedzie sie czym chwalic wrzuce foty...

Od 6 tyg hcg leci 2 razy w tyg 500iu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
szymson1


Zaczalem rowniez t3 systemem 100 dni on 2 dni off




ale jak to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
pewnie literówka się wkradła raczej 10 on 2 off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
pewnie tak.szymson rozpisz dawki jakie beda leciec podczas on na t3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enan,deca,meta, prop,tren , oxa. winko, cykl dla 34 latka

Następny temat

Odblok, a przejście na redukcję.

WHEY premium