SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drożdże - jak jeść

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15
Przeczytałem na tym forum o drożdżach, jakie są skutki i w ogóle. Mam prośbe, mógłby mi ktoś powiedzieć tak dokładniej jak te drożdże zażywać? i czy mogą to być zwykłe drożdże, gdyż gdzieś czytałem, że muszą to być drożdże piwowarskie których nigdzie nie moge dostać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Mleko prosto z lodówki.
Czasem jak jest za zimne to po zmiksowaniu dolewam troche gorącej wody, mieszam i wypijam.

Ej zaraz ale po co takie szczegółowe pytania. To nie jest zamknięty schemat kombinujcie tak, jak wam bedzie pasowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
niektórzy zalewaja je goracym mlekam ale tak sporo witamin traca
i zwykłe piekarskie

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
a po co te drozdze?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15
no na mase i wzrost podobno, w jednym dokumencie o fajterach było że gościu właśnie drożdże jadł i jak się potem dowiedziałem właśnie dlatego.
A wracając do tematu to te drożdże jakoś pokruszyć i zalać gorącym mlekiem, czy coś w tym stylu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Gó.wno prawda na mase i wzrost... jedz drożdże ze względu na wspaniałą zawartość witamin, szczególnie tych z grupy B, poprzez wpływ drożdzy na włosy, cere i paznokcie.
Ja dodaje 1/4kostki drożdży do koktajlu i wypijam zmiksowane... tylko na początku przez długi czas bedzie Ci sie niemiło odbijało, można to porównać do zepsutego, kwaśnego piwa. Nie to że piłem, ale właśnie tak je sobie wyobrażam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15
Holder wielkie dzięki, a może powiesz coś więcej, z jakim koktajlem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Hmmm mój koktajl to po prostu śniadanie. Nie zawsze chce mi sie jeść, a pełnowartościowy koktajl wypijasz w pare sekund.

Płatki owsiane + chudy biały ser + surowe jajko(a) + mleko 0,5% + drożdże... wszystko miksujesz i wypijasz. Jak zalezy Ci na smaku mozesz dosypać jakieś kakao... jak nie jesteś endo możesz dodać rodzynki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
Holder jak to smakuje bez kakaa?;) nie kombinowalem jeszcze z takimi koktailami ale na sniadanie to wsumie dobry pomysl tez mam ten problem z pierwszym posilkiem..:(
1

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Nie smakuje.... ale piłeś kiedyś z kolegami browary na czas? Jak osiągnąłeś poniżej 10sek/pół litra razem z otworzeniem puszki to bedziesz wiedział jak wypić żeby nie czuć smaku .
Ja ten koktajl (ok.400ml) pije 3-4sekundy. Wiec nie ma tu czasu żeby zastanawiać sie nad smakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15
Nooo Holder o to mi chodziło wielkie dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z dietą skoro BMI jest ok

Następny temat

Kalorycznosc sie nie zgadza!

WHEY premium