SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek a siłka...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 218
Witam.
Mam 16 lat, 62 kg, ok. 172 cm wzrostu. Na siłce zacząłem ćwiczyć z rok temu.
Niedawno miałem przerwę wakacyjną (ponad 3 miechy) i zauważyłem że podrosłem. Trochę sie przestraszyłem że to dzięki nie ćwiczeniu. Zóciłem siłkę i zacząłem ćwiczyć podciąganie (3 stylami) i pomki. I moje pytanie jest takie czy można takimi domatorskimi ćwiczeniami uzyskać takie same efekty co na siłowni?

Ps. na siłce starłem się nie robić ćwiczeń mocno obciążających kręgosłup (np. martwy ciąg)

Pozdrawiam

Zmieniony przez - zdzichu009 w dniu 2007-10-10 21:35:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Treningiem domatora mozna cos zdzialac ale napewno nie beda to takie efekty jakbys chodzil na silke. Ja uwazam ze powinienes chodzic na silke i nie przejmowac sie wzrostem jesli bedziesz cwiczyl poprawnie i bez zadnych bledow technicznych to nie powinno byc problemow.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
Ja bym dakej chodził na siłke.
A to, że troche podrosleś przez wakacyje to normalne.
Zazwyczaj się wypoczywa dużo więcej się śpi plywa w okolicznych jeziorkach więc wsztstko sprzyja wzrostowi.

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6375
trening domatora jest dobry jeśli zależy ci na poprawieniu ogólnej sprawności. wpołączeniu z dietą pewnie miałbyś jakieś efeky, ale w porównianiu do siłowni to kropla w morzu.
skup sie na treiningu i ćwicz z głową, na bank bedziesz miał lepsze efekty niz po "pompkach"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening,młody wiek a wzrost

Następny temat

trening [potrzebuje poprawek]

WHEY premium