SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłka+drążek+bieganie = Jaką odżywkę brać??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1154
Witam Wszystkich :)
Chciałbym prosić Was o pomoc w doborze odżywek do treningu. Zauważam już iż organizm jest zmęczony treningiem, a jako że nie posiadam żadnej diety treningowej(jem na co mam smak) chciałbym wspomóc go odżywką aby go wesprzeć .

Przygotowuję się do egzaminów do straży pożarnej. Odbędą się one w marcu(nie znam dokładnej daty). Konkurencje które muszę dobrze zapunktować to :
-podciąganie na drążku (mój wynik 14-15, zamierzam 20)
- bieg 1000 m ( mój czas 3.20, zamierzam 3.05-3.09)

Wiek: 25 lat
Wzrost: 177 cm
Waga: 72-73kg

Mój plan treningowy:
- siłownia
(do dzisiaj) 5 razy w tygodniu - treningiem wszechstronnym jako początkujący, na każdą partię mięśni od 10 listopada). Teraz mam mieć rozpisany program treningu typowo na siłę przez właściciela siłowni.
- podciąganie na drążku (od pon do ptk) wcześniej codziennie 1 seria na max, od 02.01.2010 robię trening Armstronga.
- bieganie - 3 razy w tygodniu aktualnie na bieżni przez pogodę. Rozgrzewka 5 min spokojnego biegu, potem długie sprinty po 600m (każdy kolejny sprint szybciej) przeplatane spokojnym biegiem. Po przebiegnięciu 6-6,5 km w ten sposób, odpoczywam 10-15 min siedząc, po czym robię krótkie sprinty 3*100m, 3*200 na maxa.


Bardzo zależy mi na tym aby dostać się do Straży, dlatego Z góry dziękuję Wszystkim za pomoc :). I proszę o porady.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
PO pierwsze ułóż dietę, dobre proporcje wagowo-siłowe to podstawa jeżeli chodzi o drążek. PO drugie zastanawia mnie ilość Twoich treningów, chyba trochę przesadzasz. Siłownia najlepiej fbw 3*tyg z priorytetem na drążek. Z supli na razie bcaa, ewentualnie kup odżywkę białkową, jeżeli nie spożywasz ok. 150 gramów pełnowartościowego białka dziennie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ArimaTEST - MuscleMeds

Następny temat

Booster kilka pytań.

WHEY premium