SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dosłownie pomoc w : "plan dnia"

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 505
Na życzenie. Tak jak mówię, obiadu nie dawałem. Zależy tylko i wyłącznie od mamusi :P

Wiek 15 ( 01. lutego )
Waga 63-64 (waha się chciałbym zrzucić...)
wzrost 173

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7198
1.owsiane zamiast kukurydzianych


Reszta jest w miare ok jestes jeszcze mlody wiec sobie uzywaj :D

jak dla mnie trzymaj wage ewentualnie staraj sie leciutko masowac
i cwicz bo sport to zdrowie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 505
Ok, będę się tego trzymał. Jeszcze raz wielkie dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Podbij białko. Wrzuć jakiś posiłek, który naprawdę doda kopa, bo nie będziesz całe życie siedział na waflach ryżowych? Codzienne jedzenie owoców nie będzie czymś dobrym... organizm może tak zareagować, że będziesz obrastał w tłuszcz. Taki jogurt przed snem? Polecam odstawić na tyle przetworzone produkty :p, może wstaw tam twarożek.

PS. Ogółem brakuje zdrowych tłuszczy, omega-3 i w ogóle, no ale w to już się nie baw, jeśli nie chcesz... jednak, jeśli chcesz, to dobra byłaby jakaś rybka, orzechy włoskie, oliwa z oliwek, ... Powodzenia!

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 505
Dzięki za wypowiedź, mógłbyś mi coś wstawić zamiast tych owoców (dajmy na to owoc np. jabłko co 2 dni). Jeśli chodzi o wafle ryżowe, co mam wstawić ? Bułki razowe z serem +pomidor/ogórek. Odpada noszenie jedzenia w pojemnikach w szkole, chciałbym coś na szybko i zdrowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7198
wcinaj wafle sie nie przejmuj owoce tez jedz bo to witami potrzebne ci sa
jeszcze jestes mlody to sobie mozesz pozwolic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 505
Co jeden to inaczej, już sam nie wiem czego słuchać. Żebym potem nie wyglądał jak mutant ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Wafle to syf, a co do diety w tym wieku to po prostu trzymaj się 10 wskazówek, nie musisz diety przestrzegać rygorystycznie.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 505
Zamiast wafli może być ta bułka razowa z serem/szynką (drobiową) z ogórkiem/pomidorem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7198
jak najbardziej moze byc :D

a wafle lubie i sobie bede wcinal :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 treningi pod rząd- mogę

Następny temat

Jajeczka!

WHEY premium